Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Twitter’da Sizi Takip Etmeyi Bırakanları Görmenin Yolları

Bu yazımızda sizlere popüler sosyal medya platformlarından olan Twitter'da sizi takip etmeyi bırakanları görmenin yollarından bahsedeceğiz.

Twitter en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir. Bu platformda ister istemez sizi takipten çıkan insanları görmek isteyebilirsiniz. Makalemizde sizlere, Twitter’da sizi takipten çıkaran kullanıcıları görmenin yollarından bahsedeceğiz.

Kullanıcıların sizi takip etmeyi bırakıp bırakmadığını görmek için her birine teker teker bakmak için vaktiniz yok ise bu yazı tam size göre. Dilerseniz daha fazla uzatmadan sizi takipten çıkaranları nasıl görebilirsiniz sorusuna cevap verelim.

İşte Twitter’da Sizi Takip Etmeyi Bırakanları Görmenin Yolları

Twitter'da Sizi Takip Etmeyi Bırakanlar

Takip Listenizi Kontrol Edin

Takip ettiğiniz kişilerin karşılık vermeye devam edip etmediğini görmek için, kullanıcı adlarının yanında sizi takip ediyor seçeneğine bakmayı unutmayın. Öncelikle şunu açıklığa kavuşturalım; kaç kullanıcıyı takip ettiğinize bağlı olarak, bu özellik pek de pratik olmayabilir. Ancak en fazla birkaç yüz kişiyi takip ediyorsanız ve takip ettiğiniz kişilerin sizi takip edip etmediğini görmek istiyorsanız, bu listeye nispeten hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz.  

Web sitesinde veya bir mobil uygulamada Twitter profilinizi açın ve Takip Et’i tıklayın. Profilde gezinin, hangi kullanıcıların adlarının yanında sizi takip edin seçeneğine bakın. Birisi yakın zamanda sizi takipten çıkaran kişilerdense, o seçeneği görmezsiniz. O kişi artık sizi takip etmeyen kişiler arasına girmiştir.

Twitter

Bir Kullanıcının Profil Sayfasını Kontrol Edin

Belirli bir kullanıcı hesabının sizi hala takip edip etmediğini bilmek istiyorsanız, başka bir çözüm doğrudan o profil sayfasına gidip kullanıcı adının yanında Sizi Takip ediyor etiketi olması gerek. Sizi önceden takip ederlerse ancak bahsedilen seçenek görünmüyorsa bu, kullanıcının sizi takip etmeyi bıraktığını doğrular. 

Üçüncü Taraf Bir Hizmet Kullanın

Twitter

Sizi takip etmeyi bırakanları takip etmenin en etkili yolu, üçüncü taraf bir uygulama veya web sitesi kullanmaktır. Twitter, takip edilmeyenlerden haberdar olmanız için yerleşik bir yol sağlamaz ancak diğer bazı hizmetler yapar. 

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek vardır ve çoğu aşağı yukarı aynı şekilde çalışır. İyi bir seçenek Unfollower İstatistikleridir. Reklam destekli olmasına rağmen, 30.000’e kadar takipçisi olan Twitter hesapları için ücretsiz bir hizmet sunuyor.

Unfollower İstatistiklerini kullanmak için ana sayfada Twitter ile Oturum Aç’ı ve ardından Uygulamayı yetkilendir ‘i kısmına tıklayın. Bir süre sonra, hizmeti kullanmaya başladığınız andan itibaren takip etmeyenlerin sayısı da dahil olmak üzere çeşitli istatistikleri görebileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

Twitter’da sizi takip etmeyi bırakanlar listesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.