Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Twitter, Yeni Silent Hill Oyununu Sızdıran Hesabı Engelledi

Twitter, yeni Silent Hill oyununa ait olduğu iddia edilen ekran görüntülerini paylaşan bir hesabı askıya aldı.

Yeni Silent Hill oyunu yıllardan bu yana beklense de, serinin fikri mülkiyet haklarını elinde bulunduran Konami‘den beklenen duyuru bir türlü gelmedi. İkonik korku serisinin geri dönebileceğine dair iddialar bir süredir ortalıkta dolaşıyor. Fakat bunların tamamı teyite muhtaç bilgiler olarak kalmayı sürdürüyor.

Resident Evil başta olmak üzere Capcom oyunları hakkında yaptığı sızıntılarla bilinen Twitter hesabı AestheticGamer, yeni Silent Hill oyununa ait olduğunu ait olduğu iddia ettiği bazı ekran görüntüleri paylaştı.

Yeni Silent Hill Oyunu Yolda Olabilir

Bu resimleri paylaştıktan kısa bir süre sonra AestheticGamer’ın Twitter hesabı kilitlendi. Hesap daha sonra ilgili ekran görüntülerini silmek zorunda kaldı. AestheticGamer, Twitter’dan aldığı uyarı mesajında görüntülerin telif haklarıyla korunduğunun belirtildiğini söyledi, ki bu ortada geliştirilmekte olan yeni bir Silent Hill oyununun olduğunu kanıtlıyor.

Hesap Twitter Tarafından Askıya Alındı

Hesap ayrıca Silent Hill projesi hakkında bazı somut kanıtlar elde ettiğini, ancak bunları internette paylaşamadığını ve resmi duyuruyu beklemesi gerektiğini öne sürdü. Haberin başında da belirttiğim gibi yeni Silent Hill oyunu hakkında birkaç yıldır çeşitli iddialar ortaya atılıyor. AestheticGamer’ın ekran görüntülerini paylaştıktan sonra Twitter tarafından engellenmesi, oyunun varlığına dair şu ana kadarki en net kanıt olabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.