Twitter iOS Oturum Sonlandırma Sorununu Kısa Süre İçerisinde Çözülecek

Mikro blog platformu Twitter’ın iOS uygulamasını kullanan kullanıcıların bir süredir yaşadığı oturum sonlandırma sorunu kısa süre içerisinde çözülecek.

iOS için Twitter uygulamasını kullanan kullanıcılar son zamanlarda garip bir sorun yaşamaya başlamıştı. Kullanıcılar tarafından yapılan geri dönüşlere göre kullanıcıların oturumları sonlandırılıyordu.

Twitter iOS oturum sonlandırma sorunu yapılan geri bildirimlere bakıldığında genellikle iOS 15 kullanıcılarını etkiliyor. Bu konudan ciddi şekilde rahatsız olan kullanıcılar durumu Twitter’a bildirmeye devam ediyor. Twitter ise konu hakkında yaptığı açıklamada sorunu kabul etti ve çözüm için araştırma yaptıklarını belirtti.

Twitter iOS Oturum Sonlandırma Sorunu

Twitter iOS Oturum Sonlandırma Sorununa El Attı

Karakter limitli sosyal medya platformu Twitter’ın destek platformu üzerinden yapılan paylaşımda sorunun varlığı kabul edilip, sorunun çözülmesi için gerekli araştırmanın yapılmaya başlandığı açıklandı. Twitter Destek açıklamasında, “iOS 15’te beklenmedik çıkışlara neden olan bir hatayı araştırıyoruz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ve düzeltme hakkında sizi bilgilendireceğiz.” ifadesini kullandı.

twitter ios oturum sonlandirma sorununu kisa sure icerisinde cozulecek 3

Twitter’ın bu açıklamasının ardından Twitter iOS oturum sonlandırma sorunun yaşayan kullanıcılar bu sorunu günde birkaç ya da daha fazla yaşadıklarını ve her defasında yeniden oturum açma işlemi yaptıklarını belirtti.

Bu hatanın kullanıcıların tek Twitter hesabını etkilemediği ve iOS cihazında birden fazla hesap kullanan kullanıcıların tüm hesaplarında bu sorunun yaşandığı bildiriliyor. Konu hakkında yeni bir gelişme yaşanması durumunda sizleri bilgilendireceğiz. Eğer ki siz de bu sorunu yaşıyorsanız şimdilik beklemekten başka bir çareniz yok gibi görünüyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol