Twitter Blue Haber Okumayı Sevenler Tarafından Tercih Ediliyor

Sosyal medya platformu Twitter’ın yeni aboneli seçeneği olan Twitter Blue’nun kimler tarafından tercih edildiği belli oldu.

Karakter limitli sosyal medya platformu olan Twitter son günlerde yeni özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Servis son olarak mobil kullanıcıları için sunduğu yeni fotoğraf altyapısını web sürüm kullanıcılarına getirmişti. Bu sayede Twitter web sürümünü kullanan kullanıcılar tekli görselleri kırpılmadan görebiliyordu.

Sosyal medya platformunun bir süredir üzerinde çalıştığı ve kısa süre önce yeni ülkelerde de erişime açtığı Twitter Blue abonelik servisinin kimler tarafından tercih edildiği de belli oldu. Ülkemizde aylık 30 TL karşılığında sunulacak olan Twitter Blue haber okumayı seven Twitter kullanıcıları tarafından tercih ediliyor.

Twitter Blue Haber Okumayı

Twitter Blue Haber Okumayı Sevenlere Önemli Özellikler Sunuyor

Twitter tarafından yapılan açıklamaya göre Twitter Blue servisi: “Kişilere Twitter deneyimlerini bir üst seviyeye taşımaları konusunda yardımcı olmanın yeni yollarını arıyoruz ve Twitter Blue yalnızca bir başlangıç. Bu yeni aylık abonelik sayesinde kullanıcılar, kendilerinin Twitter deneyimlerini daha da kişiselleştirmesini sağlayan seçkin özelliklere özel erişim elde eder.” şeklinde tanımlanıyor.

Kullanıcıların tweetlerini göndermeden geri alabilmelerine, yer imi klasörleri oluşturmalarına ve daha uzun süreli videolar yüklemesine izin veren servis sahiplerinin ayrıca yeni Twitter özelliklerine daha önce erişebileceği ortaya çıkmıştı.

twitter blue haber okumayi sevenler tarafindan tercih ediliyor 3

Twitter Blue henüz ülkemizde kullanıma sunulmamış olsa da Twitter Blue haber okumayı seven kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Twitter üzerinden gelişmeleri takip eden kullanıcılar, Twitter Blue’nun sunduğu özellikleri beğeniyor ve servise abone oluyor. Ayrıca Twitter Blue kullanıcıları The Washington Post, Rolling Stone ve The Atlantic gibi pek çok gazete ve derginin makalelerini reklamsız şekilde erişebiliyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol