Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

TwitchCon 2023 Paris’te Yapılacak

Bu yılki Amsterdam etkinliğine 14 binden fazla katılımdan sonra TwitchCon 2023 ise Paris'te yapılacak.

Gelecek yılki Avrupa TwitchCon etkinliği Paris’te yapılacak. TwitchCon 2023‘e katılmak isterseniz Fransa’ya gitmeniz gerekecek. Bundan üç sene önce Berlin’de düzenlenen önceki etkinliğe kıyasla yüzde 65’lik bir artışla yaklaşık 14.500 kişinin katıldığı son TwitchCon Amsterdam etkinliği büyük ses getirmişti.

Bu popülerlik, pandemi sırasında yayın platformunun yükselişinin kısmen kanıtı diyebiliriz ve bu da artık oyunun çok dışındaki izleyicileri de platforma çekmeyi başardığının da önemli bir kanıtı diyebiliriz.

TwitchCon 2023 Ne Zaman Başlayacak?

TwitchCon 2023
Sıradaki etkinlik San Diego’da olacak.

Bir sonraki bilinen TwitchCon etkinliği 7-9 Ekim tarihleri arasında San Diego, California’da (Amerika) gerçekleşecek ve biletleri Ağustos ayı başlarında satışa sunulacak. TwitchCon 2023 Paris için ise henüz resmi bir tarih yok ancak bir basın açıklamasında Twitch, yaz aylarında gerçekleşeceğini söyledi. Yani Amsterdam etkinliği gibi 15 Temmuz civarında gerçekleşmesi mümkün.

TwitchCon 2023’ü beklemeden San Diego’daki etkinliğe katılmak isteyenlerdenseniz yakında satışa çıkacak biletleri şimdiden aramaya başlayabilirsiniz. Paris’teki etkinliğe katılmak isteyenlerin, etkinlik planlanmadığı için biletlerinin satışa çıkması için bir süre beklemeleri gerekecek. Etkinlik, gelecek yıl bu zamanlara kadar gerçekleşecek.

TwitchCon Amsterdam, e-spor yarışması Twitch Rivals, içerik oluşturucu buluşması ve selamlamaları ve ilk TwitchCon drag vitrini dahil olmak üzere bir dizi etkinlik ve panele ev sahipliği yaptı. Twitch CEO’su Emmett Shear, yayıncıların olumlu yanıt verdiği platforma gelen bazı yeni güvenlik özelliklerini de tanıttı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.