Indiefoxx’u Twitch Bu Kez Affetmedi

Twitch'in hot tub kategorisinin popüler yayıncılarından olan Indiefoxx Twitch partnerliğini kaybetti.

Twitch platformunun popüler isimlerinden olan Indiefoxx nickli Jenelle, yayınından gaz çıkarttı. Twitch Jenelle’i bu sefer affetmedi.

Popüler canlı yayın platformu olan Twitch, son dönemde hot tub yayınları ile bazı kullanıcıların tepkisini çeken içeriklere izin veriyordu. Twitch’in bu kategorideki sevilen isimlerinden birisi olan Indiefoxx kullanıcı isimli Jenelle yeni bir olayla gündeme geldi.

Indiefoxx Bu Sefer Affedilmedi

Önceki yayınlarındaki müstehcenliklerden dolayı 5 kez hesabı banlanan Jenelle, son yayınında da gaz çıkardı. Yayıncının bu davranışının ardından Twitch, Jenelle isimli yayıncıyı sadece banlamadı iş ortaklığını da iptal etti. Jenelle bu son davranışı ile birlikte bir yıl içerisinde 6 kez banlandı ve ilk beş banlanmasında geri dönerek kendisini unutturdu.

indiefoxx

Jenelle Artık Twitch Üzerinden Para Kazanamayacak

Jenelle’in yaptığı bu davranış bardağı taşıran son damla oldu. Twitch, Jenelle ile arasındaki olan iş ortaklığına da son verdi. Twitch platformunda ortaklığı kaybetme durumu genellikle süresiz şekilde hesabı askıya almakla sonuçlanıyor. Bir gün Jenelle, yeniden Twitch platformunda yayın açsa bile Twitch üzerinden gelir elde edemeyecek.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol