Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Twitch, Reklamları Ertelemenize İzin Verecek!

Yayın platformu artık reklam göstermeden önce sizi uyaracak ve kısa süreliğine de olsa reklamları ertelemenize izin verecek.

Twitch reklamları platformun ücretsiz kalması için gerekli ama can sıkıcı bir şey. Teorik olarak, yayınların büyük şirketler tarafından paraya çevrilmesine izin verdikleri için abonelik fiyatlarının düşük tutulmasına yardımcı olan reklamların kaldırılması imkansıza yakın ancak şirket, reklamlar oynatılmak üzereyken sizi uyaran ve reklamları ertelemenize izin veren bir özellik sunacak.

Şirketin blogunda paylaşılan son gönderi, bu yıl şirketin yapacağı değişikliklere ışık tuttu. Yayıncıların videodan önce gösterilen reklamları devre dışı bırakmasına yönelik büyük bir değişiklik gelecek. Artık reklamlar başta otomatik olarak gösterilmeyecek; saatte üç dakika reklam gösterildiği sürece, reklamların ne zaman gösterileceği tamamen yayıncının kararına bırakılacak.

Twitch Reklam Sistemini Tamamen Yenileyecek

Twitch, Reklamları Ertelemenize İzin Verecek!

Twitch, Resim İçinde Resim deneyimimizi izleyicilerin gördüğü videodan önce gösterilen reklamların çoğuna uygulayacağından, videodan önce gösterilen reklamlarda da iyileştirmeler yapılacak. Bir yayıncıyı izlemeden önce neler yaptığını görmek için reklam izlemenize gerek kalmayacak ki, bu da yeni yayıncılar keşfetmeyi kolaylaştıracak.

Özetle, şirketin yeni reklam politikaları, yayıncıları izleme ve yayıncılarla etkileşim kurma şekliniz üzerinde size daha fazla kontrol sağlayacak. Artık, reklamları kısa bir süreliğine erteleyebilme yeteneği ile oyunların önemli anlarını veya yayıncıların anlattıkları önemli şeyleri kaçırmadan izleyebileceksiniz. Ayrıca, reklam gelmeden önce gelen uyarı ile ne zaman reklam göreceğimizi görmek de güzel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.