Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Twitch Hesabımı Ne Zaman Açtım? Hızlı ve Kolayca Öğrenin

Twitch hesabınızın kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz! Siz değerli okurlarımız için hazırladığımız bu rehberde, bir Twitch hesabının ne zaman açıldığını ve bir Twitch kanalını ne kadar süredir takip ettiğiniz gibi bilgileri nasıl öğrenebileceğinizi anlatıyoruz.

Twitch hesabımı ne zaman açtım? Bu sorunun cevabını, çeşitli nedenlerden ötürü öğrenmek isteyebilirsiniz. Popüler canlı yayın platformuna ilk olarak ne zaman adım attığınızı bilmek veya hangi yayıncıları ne kadar süredir takip ettiğinizi öğrenmek, size hoş bir nostalji yaşatabilir. Yalnızca kendinizin değil, başkalarının Twitch hesaplarının ne zaman oluşturulduğuna da bakabilirsiniz.

Bu sayede yayıncılık kariyerlerinde geldikleri noktaya ulaşmalarının ne kadar sürdüğünü görebilir ya da istatistiklerini kendinizle karşılaştırabilirsiniz. Bu rehberde, size bir Twitch hesabının ilk olarak ne zaman oluşturulduğunu nasıl öğreneceğinize dair birçok yöntem göstereceğiz. Hem kendi hesabınızın kaç yaşında olduğunu hem de diğer kullanıcıların hesaplarının ne zaman açıldığını kontrol edebileceksiniz.

Twitch Hesabımı Ne Zaman Açtım?

Bir Twitch hesabının ne zaman açıldığını kontrol etmek için TwitchTracker veya Sullygnome gibi üçüncü taraf bir Twitch istatistik izleme sitesi kullanmanız gerekir. Bu siteler, hesabınızın oluşturulduğu tarihi görmenizi sağlar. Eğer Twitch hesabımı ne zaman açtım sorusuna bir yanıt arıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. Twitchtracker.com‘u açın
 2. Arama kutusunda, oluşturulma tarihini kontrol etmek istediğiniz hesabı arayın. Bu sizin hesabınız veya başka bir yayıncı olabilir. Aramayı gerçekleştirmek için enter’a basın.twitch hesap olusturulma tarihi
 3. İsmi doğru girdiyseniz ekranda kanalı göreceksiniz. İlgili hesabın istatistiklerini görmek için View (Görüntüle) butonuna tıklayın.
 4. Açılan sayfada biraz aşağı kaydırdığınızda Streamer Profile (Yayıncı Profili) adlı bir bölüm göreceksiniz. Burada Created (Oluşturuldu) adlı bir kısmın altında kanalın açılış tarihi yazacaktır.
twitch hesabımı ne zaman açtım

Hem kendi hem de bir başkasının Twitch hesap açma tarihini öğrenmek için yapmanız gerekenler bu kadar. Gördüğünüz üzere son derece hızlı ve kolay bir işlem. Yine bu web sitesinden bir içerik oluşturucunun en popüler yayınlarını, takipçi sayısını, ne kadar aktif olduğunu, toplam görüntülenmesini ve daha fazla istatistiği kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz bu verileri kendi istatistiklerinizle karşılaştırabilir, aradaki farkı net bir biçimde görebilirsiniz.

Twitch Hesabının Yaşı Nasıl Öğrenilir?

Twitch hesap açma tarihi

Twitch hesap oluşturulma tarihini nasıl bulacağımızı öğrendiğimize göre, bir kanalın kaç yaşında olduğunu da basit bir matematikle hesaplayabiliriz. Yapmanız gereken tek şey, hesabın açıldığı tarihten bugünün tarihini çıkarmaktır. Böylece ilgili kanalın yaşını öğrenebilirsiniz. Hatta, bunun için yaş hesaplama aracı dahi kullanabilirsiniz.

Sadece hesap oluşturma tarihini doğum günü olarak ekleyin. Ekranda çıkan sonuç, Twitch hesabının yaşını verecektir. İnsanlar, genellikle istatistikleri karşılaştırmak için bir Twitch hesabının ne zaman açıldığını öğrenmek ister. Bu yolla bir kanalın X miktarda abonelik veya X miktarda izleyici almasının ne kadar sürdüğünü görülebilir.

İstatistikler, bir kanalın büyüme hızına dair size iyi bir gösterge sunsa da, aslında bunu belirleyen birçok değişken vardır. Günde ne kadar yayın yapıldığı, haftanın kaç günü aktif olunduğu, oynanan oyunlar, bu faktörlerden yalnızca birkaçı.

Twitch Kanalını Ne Zamandır Takip Ediyorum?

Twitch Kanalını Ne Zamandır Takip Ediyorum

Twitch hesap açma tarihinin yanı sıra birisinin kanalınızı Twitch’te ne kadar süredir takip ettiğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun bilgiye ulaşmak için Twitch.center adlı aracını kullanabilirsiniz:

 1. Twitch.center tarih takip aracına gidin.
 2. Takip geçmişini kontrol etmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını girin.
 3. Takip ettiği kanalı yazın.
 4. Check Date (Tarihi Kontrol Et) düğmesine tıklayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.