Twin Mirror’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu, 1 Aralık’ta Epic Games Store Üzerinden Yayınlanacak

Hikaye ve macera tabanlı Twin Mirror'ın çıkış tarihi belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bandai Namco ve DONTNOD Entertainment, Twin Mirror‘ın 1 Aralık’ta Epic Games Store aracılığıyla PC’de piyasaya çıkacağını duyurdu. Macera ve hikaye tabanlı bu oyunda oyuncular geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan Sam Higgs olarak oynacaklar.

Daha önce Basswood West Virginia’da bulunmuş olan Sam Higgs’in hikayesini anlatan oyunda, eski araştırmacı ve gazeteci olan en yakın arkadaşını son kez uğurlamak için geri dönen Sam, sorunlu geçmişi ile ilgili yeni hikayeler ile karşılaşacak. Geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan kahramanımız, eşsiz yeteneklerini kullanarak kasabanın karanlık sırlarını gün yüzüne çıkaracak.

Oyuncular Amerika’nın bu küçük kasabasında harika bir gazeteci ve eşsiz yetenekleri bulunan Sam Higgs olarak oynayacaklar ve Sam karakterinin sıra dışı zihnine yolculuk yapacaklar. Oyunda ki her karar, her etkileşim ve her keşif Sam’in araştırma yönünü ve en nihayetinde ne kadar fedakarlık yapabileceğini gösterecek. Bu oyunda doğru ya da yanlış cevaplar bulunmuyor. Sam’in hikayesini tamamlayabilmek için sadece içgüdülerinizi kullanmanız gerekiyor.

Twin Mirror, 1 Aralık 2020 tarihinde PC için Epic Games Store üzerinden yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol