TurkNet İnternet Fiyatlarına Zam Yaptı

Türkiye internet fiyatlarına zam yaptığını açıkladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

İnternet servis sağlayıcılarından olan TurkNet, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da internet fiyatlarına zam yaptı. İşte TurkNet’in yeni paket fiyatları. 

Ülkemizde faaliyet gösteren internet servis sağlayıcılarından TurkNet kullanıcılarına kötü haber. Yapılan son açıklama ile birlikte TurkNet internet fiyatlarına zam geleceği açıklandı. Kullanıcılara gönderilen mail ile birlikte 75 TL’lik tarifenin, 88 TL’ye çıkacağı açıklandı. TurkNet cephesinde internet fiyatlarına 13 TL’lik bir zam yapılmış oldu. 

Zammın gerekçesi ilse maliyetlerin yüzde 15 artması ve kullanıcıların veri kullanımının yüzde 50 artması sebep olarak gösterildi. Geçtiğimiz yıllarda TurkNet’te yalın internet seçeceği bulunmuyordu. Yeni dönem ile birlikte TurkNet’e yalın internet seçeceği geldi. Yalın internete geçiş yapacak kullanıcılar 3 TL daha düşük bir paket ücreti ödeyecek. 

1 Temmuz itibariyle Özgür İletişim Paketi tarifesi 88 TL, Özgür İletişim Ekstra tarifesi ise 98 TL olarak ücretlendirilecek. Kullanıcılara yeni ücretler hakkında duyuru e-postaları gönderilmeye başlandı. Bir diğer yandan Turk Telekom cephesinde internet fiyatları aşırı zamlanmış durumda. Altyapıda ya da serviste herhangi bir iyileştirme olmamasına rağmen Türk Telekom’dan internetini yenilemek isteyen kullanıcılardan taahhütlü olarak fazladan 35 TL civarında tutar talep ediliyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol