Tactic Force

MMOFPS
Takip Et
8.9

Çok iyi

8.4

Kullanıcı

Türkiye’nin Yeni MMOFPS Oyunu Tactic Force’un Kapalı Beta Kayıtları Başladı!

Türk imzası ile geliştirilen MMOFPS oyunu Tactic Force'un kapalı beta kayıtları başladı.

HES Games tarafından son yılların popüler oyun motoru olan Unreal Engine 4 ile geliştirilen Tactic Force, Türkiye’nin en yeni ve en gelişmiş MMOFPS oyunu olarak adından söz ettirecek. Şu sıralar kapalı beta kayıt aşamasında olan yapım, rekabet yüklü oynanışı ile geniş kitleleri hedefleyecek.

Aksiyon ve gerilim yüklü bir atmosfere sahip olacak olan Tactic Force resmi web sitesi üzerinden kapalı beta kayıtlarını almaya başladı. Kapalı beta sürecine katılmak için başvuran oyunculardan 1.000 tanesini değerlendirerek ve önceden belirlenen kriterlere göre sınıflandıracak olan HES Game, Mart ayı içerisinde kapalı betayı oyunculara sunacak. Maksimum 5 gün sürmesi planlanan kapalı beta testleri belirli günlerde saat 17:00 – 22.00 arasında gerçekleştirilecek.

Kapalı beta sürecinde oyuncular karşılaştıkları hataları anlık olarak geliştirici ekip ile paylaşabilecekler. Ayrıca oyun içerisine yönelik çeşitli fikirleri olan oyuncular da oyunun Discord kanalı üzerinden önerilerini geliştirici ekip ile anında paylaşabilecekler. Kapalı beta kayıtlarının sonrasında söz konusu olan Discord kanalı oyunculara sunulacak.

Tactic Force’un kapalı betasına dahil olmak isteyen oyuncular buradan kayıt yaptırabilirler. Unutmadan belirtelim kayıt aşamasında telefon doğrulaması yapılacağı için gerçek bilgiler kullanmanız gerekiyor.

Kapalı betada oyuncular görüntü kaydı yapamayacak ve herhangi bir yerde yayınlayamayacaklar. Kapalı betaya katılmaya hak kazanan oyuncular ‘Semrük’ adı verilen öel bir bıçak kazanacaklar. Ayrıca oyunun tam sürümünde oyunculara KBT kullanıcısı olduğu belirten bir arma/amblem verilecek.

1 Yorum

  1. S.a oyun ne zaman acık betaya cıkacak lütfen bilgilendiririmisiniz ?

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol