Türkiye’nin Üçüncü Apple Store’u Kısa Süre İçinde Açılacak

Teknoloji devi Apple ülkemizde yeni Apple Store mağazaları açmaya devam ediyor. Apple’ın üçüncü Apple Store’u kısa süre içerisinde açılacak.

Teknoloji devi Apple ülkemizde yeni Apple Store mağazaları açmaya devam ediyor. Apple’ın üçüncü Apple Store’u kısa süre içerisinde açılacak.

Apple’ın bilindiği üzere ülkemizde iki Apple Store mağazası bulunuyor. Bu mağazaların ikisi de İstanbul’da. Ülkemizde bulunan Apple Store’lara bir yenisini daha eklemek isteyen Apple Türkiye’nin üçüncü Apple Store’unu kısa süre içerisinde açmayı planlıyor.

Yeni Apple Store Nerede?

Kaynaklara göre Apple, Türkiye’nin üçüncü Apple Store’unun inşaatını tamamlandırmış ve çalışanlarının eğitimlerine başlamış. Gelinen bu noktada Türkiye’nin üçüncü Apple Store’unun kısa süre içerisinde açılacağını söyleyebiliriz. Yeni mağazanın açılış tarihinin ise kısa süre içerisinde duyurulması bekleniyor.

Üçüncü Apple Store

Türkiye’nin üçüncü Apple Store’u üçüncü nesil bağımsız bina konsepti ile inşa edilmiş durumda. Doğu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bağımsız Apple Store mağazası olması beklenen yeni Apple Store’un üç ya da dört katlı olması bekleniyor. Mağazanın en alt kısmı Apple at Work etkinliklerine ayrılırken diğer katlar ise satış ve diğer hizmetler için kullanılacak.

Google Haritalar üzerinde Apple Store Caddebostan olarak görülen yeni Apple Store mağazasının adresi ise şu şekilde. Abdülkadir Noyan Sk. No:13 Caddebostan, 34728 Kadıköy/İstanbul. Mağazasının Google Haritalar linkine ise bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

turkiyenin ucuncu apple storeu kisa sure icinde acilacak 3

Apple Türkiye’de Yeni Bir Apple Store Daha Açacak

Apple’ın ülkemizde yeni bir Apple Store daha açma çalışmaları yürüttüğü biliniyor. Şimdilik açılacak olan yeni Apple Store’un yeri ve açılış tarihi bilinmiyor olsa da bu bilgilerin ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol