Türkiye Espor Federasyonu’nun Beğeni Toplayan 10 Kasım Paylaşımı

Türkiye Espor Federasyonu'nun resmi Twitter hesabı, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün 83. ölüm yıl dönümüne özel hazırladığı video ile sosyal medyaya damga vurdu.

Her 10 Kasım‘da olduğu gibi bugün de, Cumhuriyetimizin kurucusu, ebedi liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ü saygı, minnet ve özlemle anıyoruz. Bir kez daha saat dokuzu beş geçe, Türkiye’de hayat durdu ve insanlar Atatürk’e saygılarını göstermek için nerede olursa olsunlar siren sesleri bitene dek kıpırdamadan durdular.

Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Espor Federasyonu

Birçok firma, kurum ve kuruluş, sosyal medyada 10 Kasım paylaşımları yaptılar. Bunlardan belki de en dikkat çekeni ise Türkiye Espor Federasyonu‘ndan geldi. Popüler video oyunlarındaki kesitlerden alınarak hazırlanan video, kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu ve çok sayıda kullanıcı tarafından retweet edildi.

Videoda, GTA’dan God of War’a, The Witcher‘dan Death Stranding’e kadar sevilen oyunlardaki karakterler dokuzu beş geçe duyulan siren sesi ile hareketsiz şekilde duruyorlar. En sonda ise Minecraft‘ta yapılmış izlenimi veren bir Atatürk portresi karşımıza çıkıyor.

Türkiye Espor Federasyonu’nun resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım şu şekilde:

Bizler de Turkmmo ailesi olarak bir kez daha Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk‘ü ve silah arkadaşlarını saygı, minnet ve özlemle anıyor, her daim izinden yürüyeceğimize söz veriyoruz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol