Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türkçe Dil Destekli Persona 3 Reload İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Persona 3 Reload için yeni fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. En son fragman okul hayatını ve yurt hayatını bizlere aktarıyor.

Atlus tarafından oyunculara sunulacak olan sosyal yaşam rol yapma oyunu Persona 3 Reload için yeni fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. Yakın zamanda yayınlanan en son fragman, oyunda yer alacak olan okul hayatını, okul sonrasına, yurt hayatını ve izin günleri de dahil olmak üzere günlük yaşam unsurlarını bizlere aktarıyor. Bu unsurlar gerçekten de oyun içerisinde oldukça ön plana çıkıyor ve oyunun temelinde bunlar yer alıyor.

Persona 3 Reload, Türkçe dil desteği ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz süreçte açıklanan Türkçe dil desteği gerçekten de Türk oyuncularını sevindiren bir haber olarak piyasadaki yerini koruyor. Uzakdoğulu bir şirketin Türkçe dil desteği ile beraber bir oyunu çıkarması elbette sık gördüğümüz bir durum değil.

Persona 3 Reload Çok Bekleniyor

Rol yapma usulü ile beraber ön plana çıkmaya hazırlanan bu oyunun yeni grafikler ve yeni bir arayüz içereceğini söyleyebiliriz. Persona serisinin önemli bir oyununu yeniden deneyimleyebileceğimiz yapımda yeni sahneler, karakter etkileşimleri, yeniden tasarlanan ortamlar, eklemeler ve daha fazlasının yer aldığını aktarabiliyoruz. Bunun yanı sıra beklenen oyunlar arasında bulunan bu oyunda kendi ekibimizi oluşturabiliyor ve burada yönetim unsurlarını elimize alabilme şansına sahip olabiliyoruz.

P3R PV 12 25 23

Beklenen oyunlar arasında bulunan Persona 3 Reload, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun PC sürümü, Steam ve Microsoft Store üzerinden yayınlanmayı bekliyor. 2 Şubat 2024 tarihinde tüm dünyada çıkış yapması beklenen oyun ayrıca Microsoft tarafından kullanıcılara sunulan oyun abonelik hizmeti Xbox Game Pass hizmeti üzerinden de erişilebilir olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.