Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Yapımı Hayatta Kalma Strateji Oyunu The Ancients Çıktı

İzmir merkezli bağımsız oyun stüdyosu GorillaSoftWorks, sıra tabanlı hayatta kalma strateji oyunu The Ancients, Steam'de Erken Erişim olarak yayımlandı.

Türk oyun stüdyosu GorillaSoftWorks‘ün ilk projesi The Ancients‘tan ilk olarak 2022 yılında sizlere bahsetmiştik. Tarihsel keşif türündeki sıra tabanlı hayatta kalma strateji oyunu için Kickstarter‘da bağış kampanyası başlatan ekip, 4,500 dolarlık hedefine sadece 12 saatte ulaşmayı başarmıştı. Oluşan fon sayesinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden bağımsız stüdyo, merak uyandıran oyunlarını Erken Erişim’e açtı.

Yayıncı koltuğunda Boston merkezli Camlann Games’in oturduğu The Ancients, Steam‘de yüzde 10 indirim ile 9,44 dolardan çıkış yaptı. Ege Üniversitesi Ebiltem yerleşkesi içinde faaliyet gösteren GorillaSoftWorks, oyuncu geri bildirimlerine göre Erken Erişim’de 8 – 12 ay arası kalmayı öngördüklerini belirtti.

The Ancients, Steam’de Erken Erişim’e Açıldı

Bu süreçte Yeni bölgeler, haritalar, üretilebilir şeyler, kaynaklar, ve hayvanlar eklemeyi planlayan stüdyo, oyunu olabildiğince hatasız bir şekilde çıkartmaya çalıştıklarını ifade etti. The Ancients, tarih öncesi avcı toplayıcı bir kabilenin buz devrinde hayatta kalmasını konu alan bir tur bazlı hayatta kalma strateji oyunu olarak tanımlanıyor.

The Ancients steam

Dünyayı keşfediyor, yeni hayvanlar buluyor, farklı kıtalara göç ediyor, teknolojilerinizi ilerletiyor, kültürel ve politik kabile kararları veriyor ve medeniyetini geliştiriyorsunuz. Kabilenizi vahşi hayvanlardan, soğuk kışlardan, kuraklıktan ve daha birçok zorlu koşuldan korumaya çalışıyorsunuz.

Ayrıca halkınızın ortak bir kimliğe sahip olması için dili keşfedeceksiniz. Kısacası The Ancients, insanlığın tarihsel gelişimine tanık olmanızı veya kendi tarihinizi yaratmanızı sağlayan bir yapım. Oyun hakkında daha fazla bilgiye GorillaSoftWorks web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.