Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Yapımı TFM: The First Men Oyunu Steam’de Yayınlandı

İstanbul merkezli yerli oyun stüdyosu Gathering Tree tarafından geliştirilen ve yayınlanan strateji simülasyonu TFM: The First Men, Steam'de Erken Erişim'e açıldı.

Yerli oyun geliştirme ekosistemi orijinal konseptlere sahip başarılı projelerle büyümeye devam ediyor. Türk stüdyoların mutfaklarından çıkan bağımsız oyunları mümkün olduğunca haberlerimizde yer vermeye gayret ediyoruz. Zira kısıtlı imkanlarla hayata geçirilen indie‘ler için bir kişiye dahi ulaşmak çok büyük bir önem arz etmekte. Biz de bu mottoyla elimizden gelen desteği sağlamaya çalışıyoruz.

İbrahim Yıldırım yönetimindeki Gathering Tree imzalı TFM: The First Men, Steam üzerinden Erken Erişim’e açıldı. Demosuyla büyük bir beğeni toplayan oyun, test süresince pek çok oyuncu tarafından denenmişti. Bugün ise nihayet çıkışını gerçekleştirdi. Erken Erişim’de olması sebebiyle oyun üzerinde geliştirmeler devam edecek. Yani zaman içinde oyuncu topluluğundan alınacak geri dönüşler çerçevesinde bir takım değişikliklerin yapılması muhtemel.

Gathering Tree’nin Strateji Oyunu Erken Erişim’de

TFM: The First Men

TFM: The First Men, “ilk insanların hikâyelerine dayanan bir strateji simülasyonu” olarak tanımlanıyor. Karakter odaklı üs kurma mekanikleri, parti tabanlı keşif, durdurulabilir gerçek zamanlı taktiksel bir savaş sistemi ve huzur verici müzikleriyle öne çıkan oyun, deneyimlemesi son derece zevkli bir yapım. Atmosfer, renkler, konsept ve çizimler gerçekten etkileyici görünüyor.

Oyunda bölgenizi geliştirmeniz ve halkınızın ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli yollar bulmanız gerekiyor. Yüzlerce özellik ve beceriye sahip beden, akıl, yürek ve ruh nitelikleri dahil son derece derinlikli bir karakter gelişim sistemi var. Yolculuklarınız sırasında karşılaşacağınız ırkların toplulukları, otantik kültürler, mistik yaratıklar ve özel karakterlerle etkileşime geçebilir ve onlar hakkında bilgiler toplayabilirsiniz. TFM: The First Men, potansiyeli olan bir yerli oyun. Bu yüzden Erken Erişim sürecini bizler de yakından takip edeceğiz.

İstanbul merkezli Gathering Tree tarafından geliştirilen TFM: The First Men’i Steam‘den 119 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Oyun hakkında daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki oynanış videosuna göz atabilirsiniz.

TFM: The First Men Oynanış Videosu

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.