Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Yapımı Survivors of the Dawn Erken Erişim’e Açılıyor

Yerli stüdyo indieGiant tarafından geliştirilen ve yayımlanan Survivors of the Dawn, bugün Steam'de Erken Erişim'e açılıyor.

Vampire Survivors ve Slay The Spire gibi hit indie’lerden esinlenen yerli oyun Survivors of the Dawn, bugün Erken Erişim serüvenine başlıyor. Haziran ayındaki Steam Next Fest‘e katılan yerli yapımlardan biri olan oyun, İstanbul merkezli küçük bir stüdyo olan indieGiant‘tan geliyor.

“Durmak bilmeyen sürüler arasında hayatta kalmak için stratejik silah ve item sinerjileri yarattığınız run tabanlı bir roguelike mermi cenneti” olarak tanımlanan oyun, yüksek tempolu bir oynanışa sahip. Çok sık ölüp geri döneceğiniz oyunda bir ödül avcısı olarak yer alıyorsunuz.

Survivors of the Dawn Steam Serüvenine Başlıyor

Füzeler, bombalar, roketler, droidler, dronlar, lazer ışınları, lazer kılıçları ve bıçaklar, tamamı emrinizde. Fakat ekipman yükseltmek için kredi toplamanız gerekiyor. Yeteri kadar topladığınızda silahlar inşa edebilir ve geliştirebilirsiniz. çeşitli düşmanlar ve korkunç bölüm sonu canavarlarıyla karşı karşıya savaş içeren Survivors of the Dawn, basit ama bağımlılık yapabilecek türden bir oyun.

Survivors of the Dawn steam

indieGiant ekibi, Survivors of the Dawn’ı V1.0’a kadar oyunun tam potansiyeline ulaşmak için oyuncuların önerilerini dinlemek istediklerini söylüyor. “Erken Erişimin, oyunu lansman sırasında olabildiğince eğlenceli hale getirmek için doğru adımları atmamıza ve süreç boyunca içerik eklemeye devam ederken sürdürülebilir gelişim için ek bir gelir akışı sağlamamıza yardımcı olacağını umuyoruz” diyen yerli stüdyo, tam sürümü 6 aydan daha uzun bir süre içerisinde yayımlamayı planladıklarını belirtiyor.

Survivors of the Dawn bugün Steam‘de Erken Erişim serüvenine başlıyor. Oyunun sistem gereksinimleri şöyle:

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 veya daha yeni
 • İşlemci: Intel Core i3 veya AMD Ryzen 3
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 veya AMD Radeon R9 290
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.