Türk Yapımı Mobil Oyun Oddmar Nintendo Switch’e Gelecek

Oddmar 20 Şubat'ta Nintendo Switch'e gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Türklerin yapmış olduğu bir mobil oyun olarak 2018 yılında hem Android hem de iOS platformunda oynaması ücretsiz olarak yayınlanan Oddmar güzel haberler ile gündeme gelmeye devam ediyor.  1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam eden yapım şimdi de Nintendo Switch platformuna gelmeye hazırlanıyor.

Aksiyon ve macera oyunu olarak 2018 yılında lansmana çıkan Oddmar günümüze kadar dünyanın dört bir yanında milyonlarca oyuncu tarafından oynandı. Türk mobil oyun geliştirme ekibi olan Mobge Ltd tarafından geliştirilen ve yayınlanan yapım mobil platformdaki başarısını şimdi de Nintendo Switch platformuna taşımaya hazırlanıyor. Oddmar Switch’e geliyor.

Hikâyesi ve oynanışı ile mobil oyuncuları tatmin etmeyi başaran yapım Switch platformu oyuncuları için Nintendo eShop üzerinde ön siparişlerde yer alıyor. 9.99 dolar gibi cazip bir fiyat etiketine sahip olan oyun gelen bilgilere göre bu ay lansmana çıkacakmış.

HappyGamer’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Oddmar 20 Şubat 2020’de Nintendo Switch platformu için lansmana çıkacakmış. Switch platformunda 728 MB gibi bir dosya boyutuna sahip olacak olan oyun tek oyunculu olarak Switch platformu oyuncuları tarafından da oynanabilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol