Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Yapımcılardan Korku Oyunu Roots Of Insanity Steam’de

Korku oyunlarını sevenlerin ilgisini çekecek yapım, Roots of Insanity bugün itibariyle Steam'deki yerini aldı.

Korku oyunlarını seven Türk oyuncuların çok hoşuna gidecek bir yapım olan Roots of Insanity, Steam mağazası üzerinden piyasaya çıktı. Oyunda Türkçe seslendirme dahil dil desteği bulunuyor. Crania Games tarafından geliştirilen yapım, dinamik bir oynanışa sahip. Roots of Insanity’nin geliştiricileri, Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanmayı tercih etmiş.

roots insanity

Oynayacağımız karakterin ismi, Dr. Riley McClein. Çalıştığı hastanede gözlerini açtığında, kendini sırrını çözmediği korkunç bir karmaşanın içinde buluyor. Her yer mahvolmuş durumda ve ortalıkta zombilere benzeyen kan ve kesik içinde insanlar var. Ne kadarının gerçek ve ne kadarının hayal ürünü olduğunu anlamalısınız. Aynı zamanda epilepsi hastası olan doktoru, düştüğü gizemli ve korkunç durumdan sağ çıkarmak da oyunculara kalıyor.

Roots of Insanity’de elbette bol bol kan, şiddet ve korkunç içerik bulunuyor. Korku oyunlarını sevenlerin çok hoşuna gidecek olan Türkçe dil desteği, oynanışın daha akıcı olmasını sağlıyor.

Steam sayfasını ziyaret etmek isteyen okurlarımızın buraya tıklaması yeterli olacaktır. Oyunun steam fiyatı 14.99 Türk lirası olarak belirlenmiş. Oyunun hikayesine ışık tutan tanıtım fragmanına aşağıdaki ekrandan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.