Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Valorant Ajanı Fade Ne Zaman Çıkacak?

Türkiye'deki Valorant topluluğu, büyük bir heyecanla oyuna eklenecek ilk Türk ajanı bekliyor. Henüz resmiyet kazanmadı, ancak bu karakterin geçtiğimiz günlerde duyurulan Fade olması muhtemel. Peki, Türk Valorant ajanı ne zaman çıkacak?

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Valorant, düzenli içerik güncellemeleri ile heyecanı ve rekabeti diri tutmayı başarıyor. Bildiğiniz gibi Riot Games, genellikle her yeni bölümde yeni Valorant ajanları tanıtıyor. Karmaşa ismindeki 4. Bölüm 2. Kısım’ın sonuna adım adım yaklaşırken, tüm gözler oyuna eklenecek Türk Valorant ajanına çevrilmiş durumda.

Türk Valorant ajanı hakkında söylentiler bir süredir ortaklıkta dolaşıyor. Fakat oyuncuların bu beklentisi kendi kendine oluşmadı. Riot, geçtiğimiz günlerde Türk kahveli ve lokumlu bir görsel paylaşarak, ‘Türk ajan’ iddialarını daha da alevlendirdi.

İlk Türk Valorant Ajanı Fade Olacak

türk valorant ajanı

Bir sonraki Valorant ajanının Fade olduğunu çeşitli sızıntılarla öğrendik. Resmi açıklama ise 18 Nisan’da yapıldı, ancak karakterin özellikleri ve milliyeti konusunda halen belirsizlikler var.

Valorant’ın ilk Türk ajanı olduğunu düşündüğümüz Fade, oyunun resmi web sitesi üzerinden “Karanlıkta karşılaşmak isteyeceğiniz son kişi. İzin nereye vardığını öğrenmek isteyeceksiniz” sloganı ile tanıtıldı.

Oynanış Fragmanı 24 Nisan’da Yayınlanacak

Fade çıkış tarihi büyük olasılıkla Valorant 4. Bölüm 3. Kısım‘ın yayınlanacağı 26 Nisan olacak, ancak resmi tarih açıklanır açıklanmaz sizleri haberdar edeceğiz. Riot, Fade’in yeteneklerini 24 Nisan’daki Masters Reykjavik büyük finalinde duyuracak. Etkinlik sırasında yayınlanacak oynanış fragmanı ile Türk Valorant ajanı hakkındaki tüm bilgileri öğrenmiş olacağız.

Fade, Valorant‘a gelecek 19’uncu ajan olacak. Eğer beklentilerimiz gerçekleşirse, yani yeni Valorant ajanı söylendiği gibi Türk olursa müthiş bir ilgiyle karşılaşabilir. Halihazırda ülkemizde geniş bir oyuncu topluluğuna sahip olan Riot, Türk Valorant ajanı ile kitlesini daha da büyütebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.