Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Oyuncuların Steam İndiriminde En Çok Aldığı Oyunlar

Steam Türkiye'de haftalık en çok satanlar belli oldu. İşte Türk oyuncuların ilkbahar indirimlerinde en fazla ilgi gösterdiği oyunlar.

Valve, Steam Türkiye‘de haftanın en çok satan oyunlarını açıkladı. Bilindiği üzere platformda şu anda devam etmekte olan büyük bir ilkbahar indirimi var. 21 Mart’a kadar sürecek kampanya, satış rekorları kıran büyük oyunlardan sevilen indie yapımlara kadar yüzlerce oyunu içeriyor. Rakamlar önemli oranda aşağı düşse de, fiyatlar dolar üzerinden olduğu için Türk oyuncuya pek bir anlam ifade etmiyor.

Nitekim önceki indirimlere kıyasla son derece sönük geçtiğini ve pek çok kişinin kayıtsız kaldığını söylemek mümkün. Elbette bu söylediğim Türkiye için geçerli. Her şeye rağmen göz atmaya değer 10 dolar altı oyun önerileri listemizi kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Ayrıca indirimlerde yer alan en iyi Türk oyunları hakkındaki içeriğimize de ilginizi çekebilir.

FC 24, Steam İndiriminde 14 Dolara (452 TL) Düştü

steam türkiye indirimler

Steam İlkbahar İndirimi’nin ilk haftasında Türkiye’de en çok satılan oyun Counter-Strike 2 oluyor. Onu sırasıyla yüzde 80 indirimdeki EA Sports FC 24 ve Dragon’s Dogma 2 izliyor. Helldivers 2 ve PUBG: Battlegrounds sırasıyla üçüncü ve dördüncü basamakta yer alıyor. 2,5 dolara satılan Euro Truck Simulator 2, 12 dolara düşen Rust, yüzde 10 gibi ufak bir indirimi bulunan Baldur’s Gate 3, peş peşe sıralanıyor.

Son ikiye baktığımızda ise Türkiye’den çıkmış en iyi oyunlardan biri olan RPG klasiği Mount and Blade II: Bannerlord ve Ubisoft imzalı Rainbow Six Siege’i görüyoruz. Her iki yapım da sırasıyla yüzde 40 ve yüzde 80 indirimle satılıyor. Valve, her hafta salı günü hem yerel hem de globalde en çok satan 100 oyunu açıklıyor. Dileyen okurlarımız tam listeye buradan ulaşabilirler.

Steam 5 Dolar Altı Oyun Önerileri Videomuz

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.