Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Korku Oyunu Death Relives Steam Next Fest Tanıtımında!

İstanbul merkezli bağımsız geliştirici Nyctophile Studios'un korku oyunu Death Relives, Şubat 2024'te gerçekleşecek olan Steam Next Fest'in açılışı için yapılacak tanıtıma seçildi.

İstanbul merkezli Nyctophile Studios‘un Unreal Engine 5 motoru ile geliştirdiği hayatta kalma – korku oyunu Death Relives, 2024 yılının ilk çeyreğinde resmi çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sene yayımlanan Steam demosuyla büyük bir ilgi gören yerli yapım, PC’nin yanı sıra PlayStation ve Xbox konsolları için de piyasaya sürülecek.

Arkasında 32 kişinin olduğu bir ekip tarafından yapılan Death Relives’a Steam’den güzel bir haber geldi. Nyctophile Studios’un kurucusu ve kreatif yönetmeni Bahtiyar Aydın, korku oyunlarının Şubat 2024’te gerçekleşecek olan Next Fest‘in açılış tanıtımına seçildiğini duyurdu. Aydın’ın LinkedIn üzerinden yaptığı paylaşım şöyle:

“21 Kasım doğum günüm. Bugünün en iyi hediyesi Steam’den gelen bu mail oldu. Death Relives oyunumuzu 2024 şubat Next Fest’teki açılış için yapacakları tanıtıma seçtiler. Ayrıca tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum”

Aztek mitolojisinden esinlenen yerli hayatta kalma – korku oyunu, birinci şahıs bakış açısına sahip. Keşif mekanikleriyle ve gizemli bulmacalarıyla kaotik bir deneyim vaat eden yapım, sizi güçlü Aztek tanrısı Xipe Totec‘ten kaçmaya çalışan bir gencin yerine koyuyor.

Nyctophile Studios, çıkış tarihini henüz açıklamadı, ancak dilerseniz Death Relives’ı buradan istek listenize ekleyebilirsiniz. Böylece hem çıktığı zaman bildirim alırsınız hem de yerli bağımsız bir stüdyo tarafından yapılan oyuna destek olursunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.