Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Geliştiriciler Tokat Oyunuyla Play Store’u Salladı!

Türk geliştiricilerin elinden çıkan Power Slap, Play Store listelerinde zirveye oynadı.

Fill The Fridge, Lifting Hero ve Coffee Stack gibi oyunlarıyla bilinen İstanbul merkezli Rollic Games, Power Slap isimli tokat oyunuyla Play Store’da adeta rüzgar gibi esti. Yalnızca birkaç gün önce hem iOS hem Android için yayınlanan oyun, Play Store’da Amerika’nın en çok indirilen oyunları arasına 4. sıradan giriş yapmayı başardı.

Zynga bünyesinde yer alan ve ülkemizin gururlarından birisi olan Rollic, tokat sporu olarak bilinen Power Slap isimli yarışmayla aynı ismi taşıyan lisanslı oyununu geçtiğimiz günlerde yayınladı. Son yılların en ilginç ve ilgi çekici sporu olarak görülen bu tokat yarışmasının ilk lisansı oyununu yayınlayan Türk ekip, resmi sporcuların ve sunucuların da lisansını aldı.

Türk Yapımı Tokat Oyunu: Power Slap

Tokat Oyunu Power Slap

Kendi karakterinizi yarattığınız oyunda antrenmanlara katılacak, kendinizi günden güne geliştirecek ve resmi maçlara çıkarak kariyer merdivenlerini adım adım tırmanacaksınız. Siz tüm bunları yaparken, oyunun seslendirme koltuğunda ise Power Slap’in kurucusu ve UFC Başkanı Dana White yer alıyor. Oyunda şimdilik Christopher Thomas, Koa Viernes, Ron Bata ve Avjay Hintz isimli dört ünlü sporcu da bulunuyor.

Zamanla lisanslı sporcuların sayısının da artacağı Power Slap, Apple App Store’da spor kategorisinde 1. sıraya yerleşirken Play Store’un ise Amerika versiyonunda 4. sıraya yerleşmeyi başardı. Yalnızca Türkiye’de değil tüm dünya genelinde bu kadar başarılı olan bir oyun yaratan Rollic Games’e başarılarının devamını diliyoruz. Power Slap isimli resmi tokat oyununu iOS ve Android üzerinden ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.