Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Tunguska The Visitation İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

STALKER atmosferini ve mekaniğini yeniden yaratmaya çalışacak bir hayatta kalma aksiyon oyunu olan Tunguska: The Visitation çıkış tarihini öğrendik.

STALKER’den ilham alan izometrik bir hayatta kalma aksiyon oyunu olan Tunguska: The Visitation hakkında birçok yeni bilgi öğrendik. Son bilgilere göre oyunun çıkışı bu yıl temmuz ayında gerçekleşecek.

Bu vesileyle yeni bir fragman da yayınlandı. Bildiğiniz gibi oyun, Rotorist Workshop’un ilk çalışması olacak. Tunguska: The Visitation yalnızca PC’de yayınlanacak.

Tunguska The Visitation - Release Trailer

Oyunu çok uzun zamandır bekliyorduk. Dünya bu oyunu ilk kez 2015’te duydu, o zamanlar oyunun ismi Warzone’du. Tunguska: The Visitation çoğunlukla tek bir geliştiricinin çalışması olduğu için işin yavaş temposu şaşırtıcı değil. Bununla birlikte geliştirici, oyunun ilerleyişi hakkında düzenli güncellemeler ve son birkaç yıldır sayısız video yayınlıyordu, bu nedenle projenin sessizce terk edildiğine dair hiçbir endişe yoktu.

Tunguska 1

The Visitation, yiyecek ve su toplama, ilaç kullanma ve ekipmanımızı yönetme ihtiyacı gibi hayatta kalma unsurlarıyla zenginleştirilmiş izometrik bir nişancı oyunu olacak. Oyun 1985 yılında Rusya’da geçecek ve yazar büyük ölçüde STALKER serisinin yanı sıra Strugatsky kardeşlerin Roadside Picnic adlı romanından esinlendi. Oyun sırasında anormallikler ve radyasyonla uğraşmak zorunda kalacağız. Oyun, görevleri tamamlamada çok fazla özgürlüğe izin vererek hem doğrudan çatışmalara hem de gizli yaklaşıma izin verecek.

Haziran ayı için yayınlanması planlansa da oyunu şimdiden oynayabiliriz. Oyunun Itch.io’daki profilinden beta sürümünü ücretsiz olarak indirebiliriz. Bu ücretsiz sürüm, tam sürüme dahil edilecek haritalardan birinde oynamamıza izin veriyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.