Truck And Logistics Simulator, 23 Haziran’da Steam’de yayınlanacak

Truck And Logistics Simulator, 23 Haziran'da yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Truck And Logistics Simulator, Simula Games tarafından geliştirilen ve Aerosoft GmbH tarafından Steam üzerinden PC için yayınlanacak olan simülasyon oyunudur. Erken Erişim olarak çıkacak olan oyun 23 Haziran 2020 tarihinde Steam üzerinden piyasaya sürülecek. Ancak Oyunun henüz fiyatı belli değil.

Karmaşık yükleme görevleri gerçekleştirmek ve çeşitli kargoları doğrudan müşterilerinize ulaştırmak için 20’den fazla benzersiz aracın kontrolünü elinize alın. Oyun minibüslerinizi, kamyonetlerinizi ve ağır kamyonlarınızı yüklemek için forkliftler, vinçler, teleskopik yükleyiciler, tekerlekli yükleyiciler ve daha pek çok lojistik aracı kullanma imkanı sağlıyor.

Şehrinizdeki en büyük lojistik şirketi olmak ve sürücü deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak tamamen sizin elinizde. Her bir araç ustalaşmak şirketinizi daha da büyütebilmenizi ve işlerinizi daha hızlı yapabilmenizi sağlıyor. Kariyer modunda yeni araçlar satın alabilir, araç filonuzu yükseltebiler ve gerçekçi ağır yükleri almak için zorlu görevleri oynayabilirsiniz.

Tır, Van, yana açılır van, pickuplar, araçlar gibi toplam’da 20 farklı aracı kullanabileceğiniz Truck And Logistics Simulator’de 24 kilometre karelik açık dünya haritasında teslimatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
  • İşlemci: Double Core 2 Ghz or better
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel onboard GPU’s are supported
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol