Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Troy Baker, GTA 6’da Jason Karakterini Seslendirmeyecek!

The Last of Us'taki Joel'i seslendirmesiyle tanınan Troy Baker'ın GTA 6'da yer almayacağı netleştirildi. Peki ana karakteri kim seslendirecek?

Rockstar Games tarafından şu anda geliştirilme aşamasında bulunan Grand Theft Auto Serisinin yeni oyunu GTA 6 için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Aralık 2023 tarihinde yayınlanan ilk resmi fragmanın ardından hayranlar elbette bu oyunu beklemeye koyuluyor ve beklentilerin bir hayli yüksek olduğunu aktarabiliyoruz. Şimdi ise geldiğimiz noktada oyunun karakter seslendirmeleri ön plana çıkıyor ve ünlü bir isim oyundaki ana karakteri canlandırmayacağını belirtiyor.

Bildiğiniz üzere GTA 6 içerisinde iki farklı karakter bulunuyor ve bu karakterlerle beraber oyundaki mücadeleye katılım sağlamayı bekliyoruz. Jason ve Lucia karakterleri ile beraber yer alabileceğimiz yapımda bunları kimin seslendireceği oldukça merak konusu. Oyun dünyasının önemli isimlerinden ve efsanevi seslendirme sanatçısı Troy Baker, GTA 6’da Jason rolünü üstlenmeyeceğini aktarıyor.

GTA 6’da Jason’ı Kim Seslendiriyor?

Yakın zamanda yayınlanan bir videolu röportajda The Last of Us’taki Joel’i seslendirmesiyle tanınan Troy Baker, GTA 6’da Jason’a seslendirebileceği iddialarını netleştirdi. Aralık ayında yayınlanan rekor kıran fragman içerisinde Jason karakteri tek bir kelime söylüyor ve bu da onu kimin seslendirdiğini bulmamızı neredeyse imkansız hale getiriyor. Ancak birçok kişi Baker’ı bu yapım içerisinde görebileceğini umut ediyordu.

GTA 6 release date d3a9d4b

En çok beklenen yapımlar arasında bulunan GTA 6, oyun sektörüne yön vermeye hazırlanan projeler arasında bulunuyor. Serinin bir önceki oyunu çıktığı ilk günden bu yana hala çok oynanmaya devam ediyor ve oyun sektörünü domine etmeyi sürdürüyor. Oyuncuların beklentileri bir hayli yüksek olduğu için bu yapımın 2025 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.