Trine 4: The Nightmare Prince’in Çıkış Tarihi 8 Ekim Olarak Duyuruldu!

Trine 4: The Nightmare Prince nihayet çıkış tarihi aldı.

PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için geliştirilmeye devam edilen Trine 4: The Nightmare Prince’in net çıkış tarihi nihayet duyuruldu. Gelen bilgilere göre oyun tüm platformlarda 8 Ekim’de lansmana çıkacak.

Macera ve platform oyunu olarak duyurulan Trine 4: The Nightmare Prince 2.5D grafik açıları ile bizleri ilerlemeye dayalı bir oynanış yapısına götürecek. Bünyesinde birbirinden farklı bulmacalara da yer veren yapımda oyuncular ilerledikçe farklı içerikler ve görevler ile de karşılaşacaklar. Oyun içerisinde farklı oyun modları yer aldığı gibi farklı karakter seçenekleri de karşımıza çıkacak.

Oyun içerisinde Türkçe dil seçeneği yer almazken dileyen oyuncular bu maceraya eşli olarak arkadaşlarını da davet edebilecekler. Yani yapım 4 oyuncuya kadar koop olarak oynanabilecek. Dinamik bulmacaları da çözmeye çalışacağımız oyunda büyüleyici bir film müziği de oyuna adeta renk katacak.

Fantastik bir masal dünyası içerisinde geçen yapımın çıkış tarihi de aylardır belirsizliğini de koruyordu. Dün gece oyunun net çıkış tarihi belli oldu. Yapılan duyuruya göre oyunun net çıkış tarihi 8 Ekim olarak belirlenmiş. Oyun 8 Ekim’de tüm platformlarda yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol