Trine 4: The Nightmare Prince’in Çıkış Fragmanı Görselleri, Bulmacaları Ve Daha Fazlasını Gösteriyor!

Trine 4: The Nightmare Prince lansmana çıktı ve olumlu yorumlar aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Aylar önce duyurulan ve dün akşam itibari ile konsol ve bilgisayar oyuncularına sunulan Trine 4: The Nightmare Prince inceleme puanlarında beklentileri karşılarken oyunculardan da olumlu geri bildirimler almaya devam ediyor.

blank

İlerlemeye dayalı bir oynanışın yer aldığı Trine 4: The Nightmare Prince’de oyuncular benzersiz oyun modlarını deneyimlemeye devam ederken aynı zamanda yeni içerikler ile de karşılaşmaya devam ediyorlar. Dünden bu yana Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım çıkış fragmanı ile de çeşitli detayları oyunculara sunuyor.

Oyunun çıkış fragmanında görsellerin muhteşemliği, farklı bulmacalar ve daha fazlası detaylı olarak oyunculara gösteriliyor. Serinin en iyi oyunu olarak değerlendirilen Trine 4, Trine 3’ün hayal kırıklığı yaratması ile oyuncular tarafından epey beklenmişti. Trine 3’ün beklentilerin altında olması olumsuz eleştiriler alırken, Trine 4 ile gelen başarı satış rakamlarına da yansımaya devam ediyor.

Koop olarak da oynanabilen yapım başarılı ses efektleri, görsel tasarımı ve zengin içeriği ile her kesimden oyuncuyu tatmin etmeyi başardı.

Oyunun çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol