Trine 4: The Nightmare Prince’den Geliştirici Günlüğüne Dair Bir Video Geldi!

Trine 4: The Nightmare Prince bu yıl çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan ve bu yıl yayınlanması beklenen Trine 4: The Nightmare Prince konsol ve bilgisayar platformunda beklenmeye devam ediyor. Farklı oyun modlarına sahip olan yapım yeni videosunda geliştirici günlüğünden bilgiler veriyor.

blank

Modus Games’in imzası ile hem konsol hem de bilgisayar platformunda lansmana çıkacak olan Trine 4: The Nightmare Prince farklı temalara sahip olacak. Benzersiz bölümlere sahip olacak olan yapımda aksiyon ve macera yüklü bir atmosfer bizleri beklerken görsel tasarımlarda oldukça şık bir yapıda yer alacak. 2.5D manzaralar ile oyunculara nefes kesen bir yapı sunacak olan oyunda benzersiz seviyeler ve tasarımlar yer alacak.

Sabırsızlıkla beklenen yapım yeni yayınlanan videosunda geliştirici günlüğü hakkında oyuncuları bilgilendiriyor. Yayınlanan videoda oyunun geliştirilmesinde emeği olan birkaç kişi oyun içerisinde yer alacak olan hikaye hakkında ve tasarımlar hakkında oyunculara bilgiler sunuyor. Yapılan açıklamaya göre Trine 4: The Nightmare Prince’de geçmiş sürümlere göre yeni ortamlar, yeni bulmacalar, yeni yetenek ağacı ve yeni dövüş sistemi yer alacakmış.

Yapım tamamen yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol