Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tribes of Midgard Sezon 3’ten Oynanış Videosu Yayınlandı

Tribes of Midgard Sezon 3: Inferno Saga, oyuncuları devasa ateş devi Surtr'a karşı bir boss savaşı için ateşli Muspelheim diyarına götürecek.

Tribes of Midgard Sezon 3 oynanış videosu, devasa ateş devi patron Surtr gibi İskandinav esintili yeni içerikleri ortaya çıkarttı. Temmuz 2021’de piyasaya sürülen aksiyon RPG oyunu, oyuncular prosedürel olarak oluşturulmuş bir manzarayı keşfederken ve dünya ağacı Yggrasil’i korumak için savaşırken savaş ve hayatta kalma mekaniklerini birleştirdi.

Tribes of Midgard, Don’t Starve gibi hayatta kalma oyunlarının en iyi kısımlarını Diablo gibi heyecan verici aksiyon RPG mekanikleriyle birleştirmeyi başardı. Bu iki oyun modu, kabaca gündüz ve gece olarak ayrılarak ilgi çekici bir oyun döngüsü yarattı. Temel deneyimin yanı sıra Norsfell Games, Aralık 2021’deki Sezon 2: The Serpent Saga gibi sezonluk güncellemelerle oyun döngüsünü genişletti.

Tribes of Midgard Sezon 3 Özellikleri

Tribes of Midgard

Tribes of Midgard Sezon 3: Inferno Saga, ateşli İskandinav diyarı Muspelheim’ı merkeze alan bir güncelleme olacak. Inferno Saga, Muspelheim’ın hükümdarı ve dünyayı sarsan olay Ragnarok’un habercisi olan devasa ateş devi Surtr ile birlikte Volcanic Spire adlı özellikle tehlikeli yeni bir biyom sunacak. Surtr, oyunun bugüne kadarki en büyük bossu olacak ve muhtemelen en zorlu Viking savaşçıları için bile bir meydan okuma teşkil edecek.

Sezon 3: Inferno Saga, güncelleme 16 Ağustos‘ta yayınlandığı zaman, Tribes of Midgard’a Scatter adlı yeni bir 10 oyunculu kooperatif modu ekleyecek. Sezon 2: The Serpent Saga’nın çıkışından önce, sezon ortasında bir güncelleme oyuna beş yeni rün ekleyerek hayatta kalma RPG’sinin toplam rün sayısını 35’e çıkardı. Bu yüzden Sezon 3’ten sonra da birçok irili ufaklı güncelleme göreceğimiz kesin.

YouTube video
YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.