Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tribes of Midgard Sezon 2: Serpent Saga Başladı

Dünya Yılanı Jormungandr, Tribes of Midgard'da oyuncuların karşılaşacakları bir sonraki devasa mitolojik yaratık olacak.

Başka bir büyük mitolojik yaratık, dünyanın sonunu getirmeye çalışmak için Tribes of Midgard Sezon 2: Serpent Saga‘da yer alacak. Oyunun gelecek sezonu Serpent Saga ve buna uygun olarak, sezonun yeni patronu gülünç derecede büyük Dünya Yılanı Jormungandr olacak ve onunla savaşmak için denizlere açılmamız gerekecek.

Tribes of Midgard Sezon 2 bugün başladı ve oyuna bir dizi yeni değişiklik getirdi. Yeni bir biyom, kendinize birkaç tekne yapabilmeniz için yeni bir tersane yapısı ve yüzme yeteneği oyuna eklendi. Tribes of Midgard Sezon 2‘de yaptığınız her şey, Viking kabilenizi adım adım ilerletecek gibi görünen Saga patronu Jormungandr ile bir savaşla sonuçlanacak.

Tribes of Midgard Sezon 2’nin Patronu Jormungandr

Tribes of Midgard Sezon 2

Dünya Yılanı’nı bulmak için sadece yeni Açık Denizler biyomunu geçmekle kalmayacak, aynı zamanda savaş alanının yerden yüksek olacağı dar bir halka şeklindeki arenada yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Yılan arenaya yakalanırsanız size zarar verecek büyük zehir küreleri püskürtecek ve kuyruğuyla da büyük saldırılar yapacak.

Geliştirici Norsfell, Jormungandr’ı ilk sezonun Saga patronu Fenrir’den oldukça farklı bir mücadele olarak tanımladı. Fenrir’in daha hareketli olduğu ve ona yardım etmesi için daha küçük düşmanları çağırabileceği yerde, Jormungandr daha sabit; Bu nedenle her zaman hedefinizin nerede olduğunu bileceksiniz. Aradaki fark şu ki, hareket halinde olmanız ve hücum yapmak için iyi yerler aramanız gerekecek; Yani yakınlaşmak ve Jormungandr’ı vurmak daha kolay olsa da, patron sizi çok fazla kaçmaya zorlayacak.

Tribes of Midgard Sezon 2

Tribes of Midgard tamamen Ragnarok’tan kurtulmakla ilgilidir, bu nedenle Jormungandr’ın dahil edilmesi hikaye açısından çok anlamlı; Bu, İskandinav mitolojisinde dünyanın sonunu işaret eden dev yaratık. Yılan son bir savaşta Thor’a karşı karşıya gelecek ancak görünüşe göre yılanı alıp onu yenerek grubunuzla kaderi değiştirme fırsatınız olacak.

Jormungandr bu sezon yeni olsa da, isterseniz Fenrir ile hala savaşabileceksiniz. Saga patronlarından herhangi biriyle etkileşime geçmek için, kilidini açmak için gerekli adımları tamamlamanız gerekecek ve ekstra bir meydan okuma istiyorsanız, oyunun tek bir koşusunda ikisini de yenmeyi deneyebilirsiniz.

Tribes of Midgard Sezon 2: Serpent Saga bugün çıktı ve Tribes of Midgard’ın hem standart hem de lüks sürümlerine dahil. Yani oyunu zaten satın aldıysanız güncelleme ücretsiz olarak oyuna eklendi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.