Tribes of Midgard İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Norsfell Games tarafından geliştirilen Tribes of Midgard 27 Temmuz gününde tüm platformlar için dijital olarak çıkış yapacak.

Geliştirici Norsfell Games, Tribes of Midgard ‘ın 27 Temmuz’da PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyunda Türkçe dil desteği bulunacak. Oyunun standart sürümü 32 TL, iki oyun içi evcil hayvan ve Ay Valkürü Kozmetik eşyalarından oluşan bir set içeren Deluxe Edition ise 48 TL olacak.

blank

Tribes of Midgard, oyuncuların dünyanın sonundaki evleri Ragnarok’u savunan Vikingler olarak oynadığı ortak bir aksiyon macera oyunu olacak. Oyun Norsfell Games stüdyosu tarafından geliştirildi ve stüdyonun ilk projesi olacak. Yayıncı tanınmış bir şirket olan Gearbox olacak.

Oyun, İskandinav mitolojisinden ilham alan bir evrende geçecek. Dünyanın sonu yavaş yavaş geliyor, Ragnarok adlı son savaş yaşanacak. Oyuncular, bu zor zamanda hayatta kalmaya çalışan ve köylerini canavarların istilasından koruyan savaşçıların rolünü üstlenecek.

Tribes of Midgard, izometrik olarak oynanacak. Oyun temel hayatta kalma mekaniklerinin hepsini içerecek. Keşif yapacağız, çeşitli nesneler toplayacağız ve düşmanlarımıza karşı savaşacağız. Asıl amacımız köyü geceleri meydana gelen istilalara karşı korumak olacak. Düşmanlar içeri girip Yggdrasil isimli hayat ağacını yok ederse oyun bitecek.

Bu oyunun en dikkat çekici noktası karakterlerimizin kullanacağı ekipmanların yanı sıra, tuzak, bina, köprü gibi ögeler üretmemize izin veren detaylı craft sistemi olacak. Son olarak oyunu tek başımıza veya başkalarıyla oynayabileceğiz. Oyun ne kadar çok kişi olursa o kadar keyifli olacak şekilde tasarlanmış. Oyunu 10 kişiye kadar oynayabileceğinizi hatırlatalım.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol