Trials Rising, 2019’un Şubat Ayında Karşımıza Çıkacak!

Trials Rising, oyuncuları etkileyecek.

RedLynx tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformu oyuncularına sunulacak.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek olan Trials Rising, bugüne kadar ki en büyük ve en iddialı bölmüyle yeniden karşımıza çıkacak. Tozu toprağa katacağımız oyunda adil bir oyun sistemi yer alacak. Yepyeni özellikler ve yeni bir görsellik ile birlikte karşımıza çıkacak olan Trials Rising, konsollarda etkileyici grafiklere sahip olacak. Birbirinden farklı mekanlara sahip olan oyunda, Eyfel Kulesinden Çin Seddine oldukça geniş bir harita yer alıyor.

Rekabetin hat safa da yer alacağı yapımda, diğer oyuncularla yarışacak ve adımızı herkese duyurmaya çalışacağız. Oyun içerisinde yer alan motosikletleri kişiselleştirebilecek ve kendi zevkimize göre özelleştirebileceğiz. Ubisoft’un E3 sunumunda da yer alan Trials Rising, liderlik tablosu ile oyuncuları hem sürükleyici hem de rekabet dolu bir atmosfere götürecek. 2019’un Şubay ayında karşımıza çıkacak olan yapım, 12 farklı dil seçeneğine sahip olacak ve bu diller arasında Türkçe yer almayacak.

Oyun içerisinde motosikletimiz ile rampalardan uçabilecek ve akrobatik hareketler de yapabileceğiz. Ayrıca oyuncuları zorlayacak çeşitli zorluk derecelerinin de bulunduğunu belirtelim.

Oyunun Steam sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>