Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
8.4

Çok iyi

7.3

Kullanıcı

Treyarch, Black Ops 4’ün Yeni Oyun Modları Üzerinde Yapılacak Olan Değişikliklerden Söz Etti!

Call of Duty: Black Ops 4 üzerinde değişiklikler yapılacak.

Günümüzün popüler aksiyon oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4, 1 Mayıs itibari ile oyuncularına Spectre Rising operasyonunu sunmuştu. Yapım yeni operasyondan önce de aldığı güncelleme ile oyunculara yeni modlar sunmuştu. Geliştirici Treyarch bu modlar ile yapılacak olan değişikliklerden bahsetti.

blank

Günümüzün en çok oynanan battle royale oyunlarından birisi olan Call of Duty: Black Ops 4, 1 Mayıs’ta PS4 oyuncularına yeni operasyonu olan Spectre Rising’i sunmuştu. Gelen operasyon ile oyunculara yeni bir uzmanın yanı sıra yeni haritalar ve yeni oyun modları da sunulmuştu. Geliştirici ekip Treyarch oyuna gelecek olan güncellemeler ile bazı oyun modları üzerinde değişiklikler yapacak. Altchar’ın haberine göre Treyarch, Black Ops 4’ün yeni modları olan Prop Hunt ve Bounty Hunter üzerinde bazı değişiklikler yapacakmış.

Yapılan değişiklikler sonrasında oyuncular suyun derinliklerinde sonsuza kadar kalamayacak, uzun süre su altında kalan oyuncular hasar görecekmiş. Oyun içerisini daha dengeli bir hale getirmek isteyen geliştirici, herhese adil bir oyun deneyimi sunmak için çalışmalarına devam ediyormuş. Su altında boğulma hasarı olarak yapılacak olan değişiklik sonrasında oyuncular suyun altında sonsuza kadar bekleyemeyecekler.

Buna ek olarak oyun içerisinde bazı iyileştirmeler de yapılacağı bilgisi veriliyor. Yamanın ne zaman geleceği konusunda da herhangi bir bilgi yer almazken, yapılacak olan değişiklikler hakkında bilgi veriliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol