Transport City Truck Tycoon Başlangıç Rehberi

Transport City Truck Tycoon isimli oyunda işinize yarayacak bir çok bilgi öğreneceksiniz.

Transport City Truck Tycoon isimli oyunumuz bir mobil inşa etme oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabiliyor. Diğer inşa etme oyunları gibi bütün olay burada inşa etmek değil tabi ki. Daha farklı şeylerde var. Biraz detaylı ve güzel bir oyun olmuş diyebilirim. Oyunda bolca kamyon kullanacağız. Yani bir nevi getir götür işleri de olacak. Bu kamyonları güzel bir şehir yaratmak için kullanmak gerekiyor.

Transport City Truck Tycoon Başlangıç Rehberi isimli yazımızda ise sizlere oyun içinde işinize yarayacak bir çok bilgi vereceğiz. Bu sayede karışık gibi görünen bu oyunda rahatça hareket edebileceksiniz. Yani zorlanmadan oynayabileceksiniz. Hazırsanız bilgilerimize geçiş yapalım.

Transport City Truck Tycoon baslangic rehberi 2

Transport City Truck Tycoon Başlangıç Rehberi

Oyunda doğru kamyonları kullanmak çok ama çok önemli. Her işe göre bir kamyon çeşidi bulunuyor. Şehri büyütürken ve gerekli eşyalar lazım olduğunda eşyaları bir yerden bir yere taşımanız gerekecek. Bir yandan şehir büyütürken diğer yandan getir götür işi yapacak yani mal taşıyacaksınız. Bunlar temel bilgiler. Yani bu işten sıkılacaksanız baştan yapmayın derim size. Örneğin bir mağaza açıldı diyelim et ürünleri satacaksanız et alıp götürmelisiniz.

Anahtarlar

Oyunda bulunan anahtarlar ile kamyon sayısını çoğaltabilirsiniz. Oldukça önemli bir yere sahipler. Anahtar kazanmanın yolu ise görevleri tamamlamaktır. Görevler zor değil. Mesela bir inşa yap gibi basit şeyler olacak. Sizlerde bunları yaparak anahtar kazanacaksınız. Bu anahtarlar ile de bir çok kasa açabilir ve yeni eşyalara kavuşabilirsiniz. Ayrıca ne kadar çok araç o kadar çok eşya taşıma kapasitesi demektir. Bunlara önem verelim.

Kristaller

Envanterinizde ışıklı küçük şeyler göreceksiniz. Bunlar kristaller. Ticarette olmazsa olmazdır. Bunları kamyon yükseltmede ve madeni para yapmakta kullanabilirsiniz. Çünkü çoğu şey de oyun içi normal para yani madeni para ile alınıyor. Ayrıca bunları teslim edilecek şeyler varsa hızlandırıyor. Yani süreleri kısaltıyor. Sizlere tavsiyem bunları bol miktarda biriktirin ve premium kasaları açın. İçinden müthiş şeyler çıkıyor. Bunlarla da hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz. Diyeceklerim bu kadar.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol