Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Transformers Rise of the Beasts Seriyi Sıfırlayacak!

Rise of the Beasts, 2018 yılında vizyona giren Bumblebee'den bu yana ilk "Transformers" filmi olacak ve seriyi sıfırlayacak.

Transformers Rise of the Beasts, Transformers serisini yeniden başlatan film olacak. Yönetmen Steven Caple Jr. ve filmin yıldızı Anthony Ramos, Black Girl Nerds ile yaptıkları röportajda bu bilgileri açıkladı. Bu noktaya kadar, Rise of the Beasts’in yeniden başlatma olacağı doğrulanmamıştı.

İzleyicilerin filmin tonundan ve temalarından ne bekleyebilecekleri sorulduğunda Caple Jr., Transformers filminin seri için bir yeniden başlatma görevi göreceğini açıkladı. Rise of the Beasts, ağırlıklı olarak daha önceki Michael Bay filmlerinden ayrı duran 2018 yapımı Bumblebee’den bu yana serinin ilk canlı aksiyon filmi olacak.

Transformers Rise of the Beasts Fragmanı Yayınlandı

Transformers Rise of the Beasts

Rise of the Beasts ile serinin yeniden başlatılması, özellikle de Optimus Prime (Peter Cullen) ile ilgili soru işaretleri doğurdu. Hayranların çoğu (özellikle Bay’in filmlerinin) Optimus’u Autobot’ların lideri olarak Dünya’nın dürüst bir kurtarıcısı olarak görse de, Caple Jr. filminde karakterin insanlara şüpheyle yaklaştığını ve sadece evine gitmek istediğini söyledi. Bu haber, Cybertron’da gerçekleşen Bumblebee’nin açılışı göz önüne alındığında çok ilginç karşılandı.

Hayranlar, Rise of the Beasts ile serinin yeniden başlayıp başlamayacağını merak ediyorlardı, bu yüzden şüphesiz pek çok kişi için bu kadarını duymak bile rahatlatıcı olacaktır. Bay’in filmleri 2007’de orijinaliyle (mali olarak) güçlü bir şekilde başlasa da, seri on yıl sonra The Last Knight’ın Paramount ve Hasbro için yaklaşık 100 milyon dolar kaybetmesiyle bitme noktasına geldi.

Bumblebee finansal ve özellikle kritik olarak daha iyi performans gösterdi, bu yüzden Rise of the Beasts’in doğru yönde atılan bir sonraki adım olduğunu umuyoruz.

Transformers: Rise of the Beasts, hayranların favorisi olan Beast Wars hikayesini uyarlayacak. Film, serinin henüz beyaz perdeye çıkmamış hain bir grubu olan Terrorcon’ları devirmek için birlikte çalışması gereken Autobot’ları ve Maximals’ı zorlayacak.

Transformers: Rise of the Beasts gelecek yıl 9 Haziran’da sinemalarda olacak. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.