Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Train Valley World Çıkış Tarihi Açıklandı: İşte Yeni Fragman

Railroad Tycoon 2 ve Sid Meier's Railroads gibi oyunlardan ilham alan Train Valley World'ün çıkış tarihi belli oldu.

Yayıncılığını tinyBuild ve geliştiriciliğini Flazm ekibinin üstlendiği demiryolu simülasyon ve yönetim oyunu Train Valley World’ün çıkış tarihi açıklandı. Detaylara göre oyun 8 Ağustos tarihinde PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü ise Steam ve Epic Games Store üzerinden mevcut olacak.

Train Valley serisinin üçüncü oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Train Valley World türün klasiklerinden ilham alan sürükleyici bir deneyimi bünyesinde barındıracak. Oyun içerisinde taşımacılık yapmak için kendinize ait bir şirket kuracak, dünya çapında verimli demiryolları inşa edecek ve bu demiryollarını yönetmek için elinizden geleni yapmaya koyulacaksınız.

Train Valley World Demiryolu Yönetimini Getiriyor

Dikkat çekici unsurlarla beraber kendi lojistik zincirinizi kurabildiğiniz yapımda aynı zamanda kendi bölümlerinizi tasarlayabileceksiniz. Oyunu ister tek başınıza isterseniz de çok oyunculu mod ile beraber oynayabilecek ve böylece bölgenin kralı olmak için elinizden geleni yapmaya başlayacaksınız. Öğrenmesi kolay ancak ustalaşması zor olan bir deneyimi içeren oyunda demiryolu yönetim unsurlarının tüm detayları sizin elinize veriliyor.

ss d627834cd26296d77556e8ff198b2

Eğlenceli animasyon ve grafik tarzı ile beraber bizlere sunulacak olan bu yapım Railroad Tycoon 2 ve Sid Meier’s Railroads gibi oyunlardan ilham alıyor. 1900’lü yılların başında geçtiğimiz yapımda dünyanın dört bir yanına seyahat etmeye çalışıyor ve aynı zamanda kurgusal bir lojistik sistemiyle karşı karşıya kalıyoruz. Oyunda diğer taraftan eski dünya ülkelerini gezebiliyoruz.

Her bir oyuncunun farklı bir deneyim elde edebileceği yapım için aynı zamanda yeni bir fragman da yayınlanmış durumda. Bu fragman içeriğine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.