Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Toys for Bob Ekibi Yeni Oyunları İçin Xbox İle Anlaştı

Bağımsız bir stüdyo olarak karşımıza çıkan Toys for Bob, daha önce Call of Duty oyunlarını yayınlayan Activision bünyesinde bulunuyordu.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time ve Spyro Reignited Trilogy gibi oyunları bizlere sunan ve gerçekten de ikonik karakterlerle karşımıza çıkan Toys for Bob, yepyeni oyunları için Xbox ile anlaştığını duyurdu. Ortaya çıkan detaylara göre bir sonraki oyun oyuncuların beğenisini kazanacak ve geliştirici ekip bu oyun üzerinde bir hayli çalıştığını aktardı.

Bağımsız bir stüdyo olarak karşımıza çıkan Toys for Bob, daha önce Call of Duty oyunlarını yayınlayan Activision bünyesinde bulunuyordu. Bir sonraki oyunlarını yayınlamak için Microsoft’un sahip olduğu Xbox ile anlaşma imzalayan ve ortaklık kuran ekip, yeni oyunları hakkında ilerleyen süreçte daha fazla detay vereceğini bildiriyor.

Toys for Bob’un Projesi Erken Aşamalarda

Stüdyo, X platformuna giderek yeni bir gönderi yayınladı ve gönderi içerisinde şu ifadeler yer aldı: “Bir sonraki yeni oyunumuzu yayınlamak için Xbox ile ortaklık yapacağımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Henüz geliştirme aşamasının çok başındayız. Bu nedenle bizden bir süre haber alamayabilirsiniz. Ancak çok güzel bir oyun üzerinde çalıştığımızı bilmenizi istiyoruz. Daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Toys for Bob

Oyun hakkında daha fazla detay sunmayan ve ilerleyen süreçte yepyeni bilgilerle karşımıza çıkmaya hazırlanan Toys for Bob başarılı ivmesini sürdürüyor. Yukarıda bahsettiğimiz iki oyunun yeniden yapım sürümlerini bizlere sunan ve daha önce sadece PlayStation konsollarında bulunan bu yapımlar şimdi ise PC platformunda bile oynanabiliyor ve oyuncular tarafından seviliyor.

Yakın zamanda PC platformunda Spyro Reignited Trilogy oyununu bitirdim ve üçleme gerçekten de oldukça güzel bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Orijinal oyunu PlayStation 1 konsolunda oynamıştım ve şu anda karşımıza çıkan sürüm oldukça iyi diyebilirim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.