Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tower of Fantasy’nin Yeni Karakteri ‘Saki Fuwa’ Tanıtıldı

Tower of Fantasy karakteri Saki Fuwa için çıkış tarihi açıklandı. Bunun yanı sıra, karakterin tüm özellikleri yeni bir tanıtım fragmanı ile sergilendi.

Tower of Fantasy karakteri Saki Fuwa‘nın çıkış tarihi artık resmileşti ve Merakla beklenen 2.0 güncellemesinin merkezi şehri Mirroria’nın en iyi dövüşçülerinden biri olarak tanımlanan Saki, gölge kılıcı kullanabilen ve olumsuz özellikleri kolaylıkla temizleyebilen usta bir dövüşçü olacak. Oyuncular, karakteri yeni gelen afişlerden kazanmaya çalışacak.

Geliştirici Hotta Studio’dan Twitter’da yayınlanan bir gönderi, Saki Fuwa’nın çıkış tarihinin 10 Kasım olduğunu doğruladı. Bu bilgi, karakterin Lin’in gelmesinden önce geleceğine dair söylentileri de doğrulamış oldu. Habere, hızlı kılıç ustasını hareket halinde gösteren gösterişli bir fragman da eşlik etti. Saki Fuwa, Mirroria Security Special Forces’ın Kaptanı.

Tower of Fantasy: Saki Fuwa Özellikleri

Tower of Fantasy

Tower of Fantasy‘den Saki Fuwa’nın becerileri bol miktarda buz hasarına dayalı olacak. Ryusen Toshin’indeki Ice Shell etkisi, tam şarjlı silahların hedefi geçici olarak dondurmasına ve sonrasında donmasına neden olacak. Ice Shell’i kırmayı seçerseniz, hedefe ilave hasar verebilirsiniz.

Buna ek olarak, Saki Fuwa’nın gölge kılıcı pasifi onu takip edecek ve mevcut hedefinizin etrafındaki bir alanda büyük miktarda don hasarı vermek için yükselebilecek ve yakındaki düşmanların hızını azaltmak için iniş sırasında Phantasia’yı tetikleyebilecek. Phantasia’yı, bir saldırı gerçekleşmeden hemen önce “mükemmel kaçınma” ile de etkinleştirebilirsiniz.

Bir diğer özelliği ise, kendisini tüm olumsuz özelliklerden arındırmasına ve ağır kombo hasar vermek için bir hedefe koşmasına izin verecek. Ek olarak Saki Fuwa, ikili stillerine özgü iki beceriye sahip olacak. Fortitude Resonance’ı kullanırken, Calm tarzda olacak ve soğuk bir patlamayla bırakmadan ve kendini iyileştirmeden önce çevresindeki düşmanlarla alay etmek ve gelen hasarı emmek için hücum edebilecek.

Surging Heart tarzında ise bunun yerine kısa bir mesafe atabilecek, yol boyunca düşmanları hareketsiz hale getirebilecek ve ağır gecikmeli hasar verebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.