Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tower of Fantasy’nin Yeni Karakteri ‘Cobalt-B’ Tanıtıldı

Cobalt-B, Vera etkinliğiyle birlikte Hotta Studio tarafından duyurulduğundan, çevrimiçi RPG oyununa yeni bir Tower of Fantasy karakteri daha eklenecek.

Hotta Studio, silah kullanan Cobalt-B’nin Vera 2.0 güncellemesinden önce yeni bir sınırlı süreli etkinlikle birlikte Tower of Fantasy isimli RPG oyununa ekleneceğini duyurduğundan, oyunun en yeni karakterini artık biliyoruz.

Oyunun yeni karakteri 6 Ekim’de oyuna eklenecek ve beraberinde düşmanlarda kullandığı Flaming Revolver isimli silahını getirecek. Hykros silah geliştirme ekibinde bir makine mühendisi olan Cobalt-B, son derece etkili silahlar yaratma konusunda doğuştan gelen bir içgüdüye sahip ve bunu hiçbir şeyden şüphelenmeyen Hyenas üyeleri üzerinde test edecek.

Tower of Fantasy Bu Ay Etkinliklerle Dolu

Tower of Fantasy

Cobalt-B’nin yeni Tower of Fantasy karakter fragmanı, aldığımız kısa oyun klibinde devasa Flaming Revolver’ın ciddi hasar vermesiyle yeni karakteri hareket halinde gösteriyor. Ayrıca şu andan 12 Ekim’e kadar sürecek ve üç farklı oyun unsuruna odaklanan zorlukları tamamlayarak ödüller kazanma şansı verecek olan “Vera Orienteering Sınırlı Süreli Etkinliği” de başladı.

Bu etkinliklerin çoğu zaman geçtikçe açılacak ve onlar hakkında resmi web sitesinde bilgi edinebilirsiniz. Vera 2.0 güncellemesi ayrıca, bir siberpunk şehri ve keşfetmeniz için uçsuz bucaksız çöl arazilerini içereceğinden, Tower of Fantasy karakterlerinden daha fazlasını vaat ediyor.

Tower of Fantasy giriş ödülleri etkinliği de başladı ve size rengini özelleştirebileceğiniz bazı sınırlı süreli kıyafetler kazanma şansı verecek. Oyuna yeni başlıyorsanız, kayıt olma rehberimize göz atabilirsiniz. Sunucu listesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.