Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tower of Fantasy’nin Yeni Karakteri ‘Annabella’ Tanıtıldı

En yeni Tower of Fantasy karakteri belli oldu. Hizmetçi bir keskin nişancı olan karakter, açık dünya anime oyununa ne zaman katılacak? Gelin bakalım.

Hotta Studio, Tower of Fantasy‘nin en yeni karakteri Annabella’nın çıkış tarihini duyurdu ve hizmetçi kıyafeti giyen keskin nişancıyı kadromuza ne kadar yakında ekleyebileceğimizi de açıkladı. Yeni DPS karakteri birkaç gün içerisinde piyasaya sürüldüğünde, oyunun karakter kadrosu iyice genişlemiş olacak.

The Tower of Fantasy karakteri Annabella’nın çıkış tarihi 12 Ocak 2023 olarak belirlendi. Diğer karakterlerde olduğu gibi, o da bir süredir oyunun Çince versiyonunda mevcuttu ancak aradaki farkın kapanmasına çok az kaldı. Geliştirici Hotta Studio, dünya çapındaki sürüme yapılan güncellemelerin hızını bir hayli arttırdı desek yanlış olmaz.

Tower of Fantasy: Anabella Özellikleri

Tower of Fantasy

Annabella, doğru kompozisyonda birincil hasar kaynağınız olarak işlev görme yeteneği ile herhangi bir alev ekibine harika bir katkı olacak. Silahı Clover Cross, Dürbünlü Atışı ile olağanüstü hasar verebilen ve aşırı kritik oranının yüzde 50’sini kritik hasara dönüştüren Huzur etkisine sahip bir keskin nişancı tüfeği olacak; kritik şansınızı aşırı yükleme konusunda çok fazla endişelenmeniz gerekecek.

Yeteneği Backup Magazine, alan etkili alev hasarı için patlayan bir Firebomb Magazine ile yarıçapındaki düşmanları yavaşlatan ve Twilight Arc kullanılarak etkilenenlerin alev direncini azaltan büyük bir patlama için patlatılabilen bir Gasbomb Magazine arasında geçiş yapmasına olanak tanıyacak.

Son olarak, Annabella’nın ultisi olan Missile Command, onun tüm zayıflatıcılarını temizleyecek ve ardından keskin nişancılıkla patlatabileceği bir ateş bombası fırlatarak menzil içindeki hedeflere büyük hasar verirken Annabella’yı gelen hasara karşı geçici olarak bağışık hale getirecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.