Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tower of Fantasy: Ruby Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Tower of Fantasy Ruby fragmanı, 2.0 güncellemesinin bazı ufak detaylarının yanı sıra, yeni karakterin yeteneklerini sergiledi.

Tower of Fantasy Ruby fragmanı, karakterin ve karakterin silahının özelliklerini tüm detaylarıyla sergiledi. Ayrıca, Simulacrum’a çok daha detaylı şekilde göz atma şansı yakaladık. Ruby, ay 2.0 güncellemesi ile oyuna eklenecek. Videoda gösterildiği gibi, Ruby’nin normal saldırısı kıvılcım saldırısı, havadan deşarj, kilitleme bölgesi, alevli dalış ve yakalamayı içerecek.

Ruby, köpüklü çarpıştırıcı becerisi ve süper nova deşarj saldırısı da dahil olmak üzere bu hareketlerin çoğunda küçük drone arkadaşı Sparky’yi de kullanacak. Aşağıdaki videoda Simulacrum Ruby ve silahı Sparky’nin kısa oynanış biçimine göz atabilirsiniz. Ruby, 20 Ekim’deki 2.0 güncellemesiyle aynı gün çıkacak.

Tower of Fantasy: Ruby Tanıtım Fragmanı

Tower of Fantasy

Planlamaya başlamak ve Ruby ve Sparky ile ilerlemek istiyorsanız, yükseltme yolunu, çoğunlukla Firecore, Nano Coating I ve II, Booster Frame I ve II gibi malzemeleri içeren silahın Wiki sayfasında bulabilirsiniz.

Ruby, oyunun Çince versiyonunda zaten çıktı ancak belirtildiği gibi, 2.0 lansmanı ile oyunun Global versiyonuna gelecek. Yeni güncelleme ile ilgili daha fazla detay istiyorsanız endişelenmeyin çünkü Tower of Fantasy 2.0 çıkış tarihi, konumları ve afişleriyle ilgili tüm bilgileri size sunduk. Vera bölgesini tanıtan güncelleme ile yeni silahlar, görevler, yerler ve ödüller de eklenecek.

Bunun yanı sıra, Tower of Fantasy Steam sürümü de duyuruldu. Ayrıca Ruby’den sonra gelecek olan karakter Cobalt-B‘nin detayları da belli oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.