Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tower of Fantasy Ön Kayıtları 3 Milyonu Geçti

Genshin Impact'in merakla beklenen rakibi Tower of Fantasy'nin potansiyel oyuncu sayısı belli oldu. 3 milyonu aşkın oyuncu, merakla oyunun çıkış yapmasını bekliyor.

Genshin Impact tarzı bir animasyon macerası olan Tower of Fantasy, 11 Ağustos’ta piyasaya sürülecek. Animasyon oyunu, yalnızca beta testlerinde üç milyondan fazla ön kayıt aldı. Çarpıcı anime tarzı görselleri ve renkli karakter kadrosuyla Tevyat’ı içeren Tower of Fantasy, Çin’i çoktan ele geçirdi. Kore çıkışlı oyun, MiHoYo’nun Genshin Impact ürününün son yıllarda popüler hale gelmesinden etkilendi ve gözlerini Batılı bir kitleye çevirdi.

Tower of Fantasy’nin çıkış tarihinin 11 Ağustos olarak belirlenmesiyle, oyuncular neo-distopik açık dünya macerasına dalabilecek ve bu dünyayı kontrol edebilecek. Görünen o ki, açık dünya oyunu resmi lansmanından önce üç milyondan fazla kayıt toplayarak şimdiden bir hit oldu.

Tower of Fantasy Oyuncuları Giderek Artıyor

Tower of Fantasy

Şu anki toplam 3.269.269 ön kayıtlı kullanıcı sayısı sürekli artıyor ve web sitesinde oyuncu sayacı anlık güncelleniyor. Web sitesinde gerçekten rahatlatıcı müzikler de var, bu yüzden göz atmak isteyen olursa buraya tıklayabilir. Bu rakamlar Steam veya Epic Games mağazası gibi platformlarda istek listesine giren oyuncuları içermiyor. Yani oyuncu sayısı şimdikinden de fazla.

Oyunu 9 Ağustos’tan itibaren yükleyebilirsiniz. Sunucular 11 Ağustos’ta tamamlanacak olsalar da ön yükleme yapma şansınız mevcut. Ayrıca fikir edinebilmek adına Genshin Impact oynayarak vakit geçirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.