Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tower of Fantasy Işın İzleme Güncellemesi Yayınlandı

En son Tower of Fantasy güncellemesi, yeni karakter Annabella ile birlikte oyuna DirectX 12 desteği ve ışın izleme getirdi.

Genshin Impact benzeri anime oyunu Tower of Fantasy PC versiyonuna ışın izleme ve DirectX 12 desteği eklendi. Hotta Studio’nun açık dünya RPG oyunu, 12 Ocak’ta piyasaya sürülecek olan yeni karakteri Annabella ile oyunun Çince versiyonuyla dünya çapında piyasaya sürülmesini sağlamak amacıyla güncellemeleri hızlandırdı.

Tower of Fantasy’nin bakım süreci bitti, bu yüzden oturum açıp yeni güncellemeyi kontrol edebilmeniz gerek. Yeni özelliklerden yararlanmak istiyorsanız, oyunun başlatıcısında sistem seçeneklerine giderek, ışın izleme desteği için gerekli olan DirectX sürümünü DX12 olarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca ışın izlemeyi destekleyebilen bir ekran kartına ihtiyacınız olacak, bu noktada yeni özelliği oyun içi ayarlardan açabileceksiniz.

Tower of Fantasy: Annabella Oyuna Eklendi

Tower of Fantasy Işın İzleme Güncellemesi Yayınlandı

Annabella, oyunun dilek afişlerine katıldı. Güncelleme ayrıca, her ikisi de 12 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında mevcut olan Annabella temalı sınırlı süreli ücretsiz ödüller de dağıtacak. Ayrıca, 19-26 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan Crimson Ruby etkinliğinden bir Ruby Couture görünümü de ücretsiz olarak dağıtılacak.

Ayrıca Hotta Studio‘nun yeni karakter tanıtım videosunda Annabella’ya ve onun imzası olan keskin nişancı tüfeği Clover Cross’a bir göz atıyoruz. Üç dakikalık video, karakterin çevik hareketlerini, uzun menzilli gücünü ve alev patlamaları ile etkilenen hedeflerin alev direncini azaltabilen gaz bazlı bir saldırı arasında dönüşümlü olarak iki özel mühimmat türü arasında geçiş yapma seçeneğini sergiledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.