Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tower of Fantasy Hesap Açma: Nasıl Üye Olunur?

Tower of Fantasy yakın zamanda çıkışını gerçekleştirdi. Peki ücretsiz MMORPG oyununa nasıl kayıt olunur? Açıklıyoruz.

Tower of Fantasy hesap açma makalemizde, bu ücretsiz oyuna nasıl kayıt olabileceğinizi anlatıyoruz. Öncelikle bu oyun, birçok oyuncuyu kendisine çeken, oynaması ücretsiz bir anime MMORPG.

Tower of Fantasy, yeni karakterler ve onların silahlarını çekebileceğiniz, kendi karakterinizi yaratabileceğiniz ve daha güçlü olmak için kaynaklar kazanabileceğiniz bir gacha sistemine sahip. Oyunun her geçen gün popülerlik kazanmasıyla, arkadaşlarınıza oynamak isteyebilirsiniz ancak kayıt olma kısmı biraz kafa karıştırıcı. Tower of Fantasy üye olma içeriğimiz ile detaylıca anlatıyoruz.

Tower of Fantasy Kayıt Olma

Tower of Fantasy

Oyun için bir hesap oluşturmak için oyunun resmi web sitesine gitmeniz gerek. Web sitesinin en üstünde “Login” yazan bir seçenek göreceksiniz. Buna tıklayın ve ardından “Register Now” yazan şifre girişinin hemen altındaki gri metne tıklayın.

Buradan, e-posta adresinizi girmeniz istenecek. Bunu yaptıktan sonra, “Send verification code” yazan parlak mavi düğmeye tıklayın. Girdiğiniz e-posta adresine beş haneli bir kod gönderilecek. E-postanın gelen kutunuzda görünmesi birkaç dakika sürebilir, bu nedenle hemen görünmezse endişelenmeyin.

Doğrulama kodunu aldıktan sonra bunu girin. Bir sonraki adımınız bir şifre oluşturmak olacak. Büyük ve küçük harfler, semboller ve rakamlardan oluşan güçlü bir şifre olduğundan emin olun, böylece hesabınızın ele geçirilmesi daha zor olacak.

Tower of Fantasy

Bu şifreyi tekrar girdikten sonra, şartları ve sözleşmeleri kabul ettiğinizi belirten kutucuğu işaretleyin.

Tüm bunları yaptıktan sonra, “Register and Login” yazan düğmeyi tıklayın. Her şeyi doğru yaptıysanız, Tower of Fantasy hesabınız oluşturulacak, artık oyuna giriş yapmaya hazırsınız!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.