Total War: WARHAMMER II, Bugün İki Yeni Genişleme Paketi Alacak!

Total War: WARHAMMER II bugün yeni içerikler alacak.

2017’nin Eylül ayında sadece bilgisayar platformuna özgü olarak Steam üzerinden oyunculara sunulan Total War: WARHAMMER II bugün iki yeni genişleme paketi alacak.

SEGA’nın başarılı oyunlarından birisi olarak yüksek satış kazançları ile geliştiricisinin kasasını parayla dolduran başarılı yapım bugün iki yeni genişleme alacak. Genişlemelerden biri ücretsiz olarak oyunculara sunulurken diğeri ise uygun bir fiyat etiketine sahip olacak. Oyuna gelecek olan genişleme paketlerinin isimleri Curse of the Vampire Coast ve Lokhir Fellheart olarak duyuruldu. Ücretli olarak oyunculara sunulacak olan Curse of the Vampire Coast genişlemesi Steam’de 29.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olacak. Genişleme 3 saat sonra yayında olacak. Oyuncular 3 saat içerisinde genişleme paketini yüzde 10 indirimle 26.10 TL’ye satın alabilirler.

Oyunculara ücretsiz olarak sunulacak olan Lokhir Fellheart genişlemesi de yaklaşık 3 saat sonra yayında olacak. Krankenlordu Lokhir Zalimyüreğin oyuna geldiği bu genişleme de ortalık adeta kan gölüne dönecek. Bu karanlık lord dünyanın dört bir yanındaki deniz yollarında terör estirip limanları ve yerleşim yerlerini yağmalıyor. Belirtilen yerlerde yaşayanları ise köleleştirerek bünyesine katıyor.

Genişleme paketleri ile oyun içerisine yeni içerikler ekleniyor. Fantastik bir oynanışa sahip olan oyun yeni içerikler ile sonu gelmeyen bir aksiyon deneyimini karşımıza çıkarıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>