Total War: Three Kingdoms’un Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Total War: Three Kingdoms'un çıkışına sayılı günler kaldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar platformu için 23 Mayıs’ta lansmana çıkacak olan Total War: Three Kingdoms için geri sayımlar devam ederken oyunun çıkış fragmanı da yayınlandı. Tarihsel savaşlara dahil olacağımız oyun 179.00 TL olarak ön siparişlerde yer alıyor.

blank

Kopyalamalara karşı Denuvo ile korunan Total War: Three Kingdoms büyük ölçekli savaşlara ev sahipliği yapacak. Sega’nın 2019 model oyunları arasında yer alan ve oldukça beklenen yapım, ödüllü Total War serisinin en gelişmiş oyunu olarak karşımıza çıkacak. Aylar öncesinde Steam’de ön siparişlere açılan yapım, Türkçe dil seçeneği ile 23 Mayıs’ta lansmana çıkacak.

Haftalar önce oyun içerisine dair çeşitli fragmanlar yayınlayan Creative Assembly genellikle liderlere yönelik tanıtımlar yaptı. 12 farklı cenkbeyi’nin yer alacağı yapımda her liderin kendine özgü saldırı ve savunma taktikleri yer alacak. Kendi içerisinde parçalanmış olan Çin’i kontrol altına almaya çalışacağımız yapımda tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere farklı oyun modları da bizleri bekliyor olacak.

15 Mayıs’ta ise oyunun çıkış fragmanı Steam topluluk sayfası ile oyunculara sunuldu. Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol