Total War: Three Kingdoms Şuanda 100.000’den Fazla Oyuncu Tarafından Oynanıyor!

Total War: Three Kingdoms'un eş zamanlı oyuncu sayısı 100.00'0'i geride bıraktı.

Sega’nın 2019 model oyunu olarak bu sabah lansmana çıkan Total War: Three Kingdoms sıra tabanlı bir strateji gerçek zamanlı taktik oyunu olarak ifade ediliyor. Total War serisinin 12’nci ana hat girişi olarak bilinen yeni yapım yayınlanması ile birlikte 100.000 oyuncuya ulaştı.

Korsanlara karşı popüler oyun yazılımı Denuvo ile korunan Total War: Three Kingdoms bu sabah lansmana çıktı. Bünyesinde Türkçe dil seçeneğine de sahip olan yapım deli gibi satmaya devam ederken oyundan ilk detaylarda gelmeye başladı. PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre bu sabah lansmana çıkan oyun eş zamanlı oyuncu sayısı bakımından 100.000’den fazla kişi tarafından oynanıyormuş. Sadece bilgisayar platformu için geliştirilen ve yayınlanan yapım bu sabah yayınlanmasına rağmen 100.000 oyuncuyu geride bırakarak güzel bir başlangıç yapmış oldu.

Güncel Steam istatistiklerinde en çok eş zamanlı oyuncu sayısına sahip olan oyunlar Dota 2, PUBG ve CS:GO olarak sıralanırken 4’ncü sırada ise Total War: Three Kingdoms yer alıyormuş. Yapım eş zamanlı olarak 125.627 oyuncu tarafından oynanıyormuş.

Oyun 179.00 TL olarak satılıyor.

Dileyen oyuncular Steam verilerine buradan ulaşabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol