Total War: Three Kingdoms Mandate of Heaven İçin Ücretsiz Geniş Bir Güncelleme Yayınladı

1.4.0 olarak yayınlanan güncellemede bir çok yeni özellik mevcut.

2019’un en çok satan oyunları arasında olan Total War: Three Kingdoms’ın genişleme paketi olan Mandate of Heaven‘a yeni bir güncelleme geldi.

Total War: Three Kingdoms Mandate of Heaven için ücretsiz bir yama paylaştı. Yama Notlarına bakıldığında, Tao Qian’ın oynanabilir, konuşlandırabilir, kuşatma motorunda’da artık kullanılabilir olduğunu görüyoruz.

Bu güncelleme ile Tao Qian, Mandate of Heaven DLC’sine sahip olan ya da olmayan herkes kullanabilecek. Ayrıca bunun yanında Lu Zhi, Huangfu Song, Diao Chan ve Xun Yu artık efsanevi karakter olarak geçiyorlar.

Hem 182 CE hem de orjinal 190 CE başlangıç tarihlerinde oynanabilen oyun stili, savaştan kaçanlara yardım etmek için dönüyor.

Research bölümü strateji oyunlarının önemli bir parçası, daha önce savaş alanındayken research puanlarını dağıtamıyorduk fakat bu yeni gelen güncelleme ile artık bu mümkün.

Bu ücretsiz olarak paylaşılan yama ile birlikte oyun topluluğunun getirdiği bir dizi sorunu gideren çok sayıda ekleme ve hata düzeltmesi ile birlikte geliyor.

1.4.0 güncellemesi ile Total War: Three Kingdoms’a bir çok yeni birim de dahil olmak üzere birçok yeni içerik eklenicek. Tüm yama notlarına buradan bakabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol