Total War Saga: Troy’un Çıkış Tarihi Belli Oldu

Total War Saga: Troy'un çıkış tarihi açıklandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz yıl Creative Assembly ve SEGA yeni Total War oyunu “Total War Saga: Troy’u” duyurmuştu. Bugün ise yapılan açıklamaya göre Total War Saga: Troy’un çıkış tarihi açıklandı ancak klasik oyun lansmanları gibi olmayacak.

2019 yılında Total War’un geliştiricisi ve yayıncısı olan Creative Aseembly ve SEGA yeni oyunları Total War Saga: Troy’u duyurmuştu. Bugün yaptıkları açıklamada oyunun 13 Ağustos 2020 tarihinde Epic Games Store üzerinden çıkacağını açıkladılar. Ancak asıl ilginç olan ise oyuncuların oyunu lansmanın ilk 24 saat içerisinde ücretsiz olarak indirip kütüphanelerine ekleyebilecek olmaları.

Sega Europe yapmış olduğu açıklamada “Bu sadece Troy’un masallarını ve efsanelerini Epic Games’in devasa platformu aracılığıyla geniş bir kitleye getirebileceğimiz anlamına gelmiyor, aynı zamanda yeni oyuncuların Total War’u ilk kez deneyecekleri anlamına geliyor” dedi.

Sega yapmış olduğu açıklamanın devamında oyunun öncelikli olarak Epic Games Store’da yayınlanacağını ve ardından ise başta Steam olmak üzere diğer dijital oyun platformlarına geleceğini söyledi.

Oyuncular Total War Saga: Troy oyununda Yunanistanın efsanevi savaşcısı Achilles (Akhilleus annesi ölümlü, babası tanrı olan yarı tanrı bir baba olan Peleus ile su tanrıçası olan Thetis’in oğlu olan çeyrek tanrıdır. Dünyanın en büyük savaşçısı kabul edilir. Yunan mitolojisinin en önemli kahramanlarından biridir.) ve Troy (Truva) krallığından Hector gibi efsanevi kahramanlar olarak oynayabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol